Świece Kringle-bo w świecach urzeka zapach i ciepłe światło

Świece Kringle-bo w świecach urzeka zapach i ciepłe światło

Dlaczego uwielbiasz  wybierać wśród zapachów Kringle? Co jest w nich tak magicznego,że zachwycasz się za każdym razem, gdy zapalasz świecę?

Co sprawia, że zdecydowaliśmy się na te wyjątkowe świece w naszym sklepie?

Świece Kringle-za co je pokochasz?

Rzesze fanów tych zachwycających świec zakładają grupy, wymieniają się zdjęciami opisują swoje wrażenia zapachowe.  Blogi, które piszą tylko o tych świecach.To niezwykłe!

Jeśli produkt jest w stanie wywołać tak pozytywne emocje oznacza to, że nie tylko jest wartościowy ale ma w sobie znacznie coś więcej…

Magia Świec Kringle-pasja, tradycja i naprawdę dobre zapachy

Kringle Candle to firma , która może poszczycić się swoją historią. Podwaliny firmy stworzył Mike Kittredge, który  stworzył Yankee Candle, a  gdy nadeszła pora przekazał firmę synowi. Syn nie tylko dalej rozwijał ideę ojca ale stworzył zupełnie nową linię świec-Kringle Candle.

Świece Kringle Candle łączą wszystko to, co najlepsze z tradycji i innowacyjności.

Co je wyróżnia i sprawia, że są magiczne ?

 Pieknie wyglądają! Świece Kringle Candle są zaprojektowane tak, aby być dekoracja każdego pomieszczenia. Ich twórca zadbał o design swoich świec, nadając im ładny i jednocześnie na tyle neutralny wygląd, że doskonale pasują do wszystkich wnętrz. Wzrok przyciągaja również etykiety świec, przepięknie zaprojektowane i wizualnie oddające esencję znajdującego się w świecy zapachu.

♦ Naturalne zapachy. Wszystkie zapachy świec i wosków marki Kringle Candle są tworzone na bazie czystych olejków eterycznych, bez żadnych dodatkowych substancji i aromatów. Dzięki temu dodawane do świec i wosków kompozycje zapachowe są bardzo naturalne i oddają rzeczywiste zapachy lasu, kwiatów, czy świeżego prania.

♦ Niebanalne i orginalne bukiety zapachowe. Nie tylko naturalne, ale również niebanalne – właśnie takie zapachy towarzyszą nam podczas palenia świec Kringle Candle. Dzięki nim możesz poczuć, jak pachnie mech muskany słońcem, wełniany sweter i świąteczne ciasto. Przenieść się na pole lawendy albo do rozpalonego słońcem prowansalskiego ogródka.

 Czysty i jasny płomień. To następna  wyjątkowa cecha świec Kringle Candle.

♦ Wysokiej jakości wosk parafinowy. Wszystkie produkty Kringle Candle tworzone są z najwyższej jakości produktów.

♦ Świece po prostu dla wszystkich. Świece marki Kringle Candle to produkty o różnych typach i wielkościach. W ofercie producenta znajdują się mała, średnia i duża szklana kolumna, mały, duży i średni szklany słój, woski zapachowe, podgrzewacze i świeczki w plastikowych opakowaniach. Bez trudu można wybrać więc świecę, której wielkość i wygląd najbardziej będą nam odpowiadać.

♦ Efektywne spalanie. Duża świeca Kringle Candle może palić się nawet 110 godzin! Tak długi czas palenia świec Kringle to kolejny atut.

 

Zobaczcie jak szeroki wachlarz zapachów jest dostępny w naszym sklepie.

Świece Kringle

Dodaj komentarz