Najlepszy zapach do samochodu-porównanie różnych sposobów emisji zapachu i produktów.

Najlepszy zapach do samochodu-porównanie różnych sposobów emisji zapachu i produktów.

Najlepszy zapach do samochodu-co to dla Ciebie oznacza? Co bierzesz Pod uwagę?

My skupiliśmy się na kilku kryteriach:

– trwałości zapachu

– jego składzie

– wygodzie stosowania

-cenie

– oryginalności zapachu

Fakt, że na rynku istnieje tak wiele różnych aromatów  i  sposobów emisji zapachów do samochodu  świadczy o naszych bardzo różnych potrzebach.

Każdy z nas czego innego potrzebuje i ma inną hierarchię priorytetów.

Najlepszy zapach do samochodu-niewygodna prawda

Tak samo jak nie możemy sobie kupić super wygodnego, dużego i szybkiego samochodu, który będzie do tego ekonomiczny, tak nie możemy mieć zapachu, który spełni wszystkie nasze kryteria. Opiszemy wady i zalety kilku wybranych produktów, a Ty sam zdecyduj co jest dla Ciebie najcenniejsze i który zapach do samochodu uważasz za najlepszy :).

zapach do samochodu

Zapachy do samochodu w buteleczkach z zakrętką drewnianą

W tej kategorii produktów na rynku znajdziemy zapachy naturalne jak i syntetyczne. Naturalne są zazwyczaj droższe, ze względu na jakość użytych składników. Cena olejków eterycznych jest znacznie wyższa niż syntetycznych aromatów.

Wygoda stosowania

To bardzo prosty w użyciu zapach do samochodu. Gdy otrzymasz swój produkt, wystarczy, że odkręcisz drewniany korek, usuniesz plastikową zatyczkę butelki i ponownie zakręcisz korek. Buteleczkę wieszasz przy lusterku w samochodzie i kilka razy obracasz do góry dnem, tak  aby aromat nasączył drewniany korek.

Intensywność zapachu w samochodzie regulujesz stopniem nasączenia korka.  Jeśli lubisz intensywny zapach- po każdym wejściu do swojego auta przekręcasz buteleczkę i cieszysz się wybranym przez Ciebie bukietem zapachowym.

Trwałość zapachu.

Rozwiązania typu buteleczka plus korek, który po nasączeniu pachnie,  są jednymi z najlepszych jeśli chodzi o intensywność zapachu i długość odczuwania aromatu. Zazwyczaj taki zapach to około 30 dni zapachu.

Wygląd

Proste buteleczki z korkiem niestety nie zachwycają wyglądem. Im bardziej fikuśna butelka, tym cena jest wyższa.  Ceny tego typu zapachów  wahają się od 11 zł do 40 zł

Skład

W naszym sklepie w tej kategorii produktów znajdziesz tylko naturalne zapachy do samochodu stworzone z naturalnych olejków eterycznych.

Przykłady produktów zamieszczam poniżej.

Cytrusowy zapach do samochodu Citruss Summer

Orientalny zapach do samochodu

Owocowo waniliowy zapach do samochodu z melisą

Zapach do samochodu leśny

 

zapach do samochodu leśny

Na rynku możesz kupić również produkty syntetyczne. Zanim jednak wybierzesz taką opcję zastanów się jednak, czy chcesz faszerować się chemią nawet podczas jazdy…

 

Zapachy  do samochodu typu scent Ring

Okrągły odświeżacz ze stali nierdzewnej (30mm) zawiera podkładkę filcową, która może pomieścić kilka kropli aromatu. Przypinasz go do panelu wentylacyjnego w samochodzie, aby umożliwić przepływ zapachu.

Możesz  również komponować własne mieszanki olejków i wlewać do środka pierścienia. Okrągły odświeżacz (30 mm)zawiera podkładkę filcową, która może pomieścić kilka kropli olejku. Przypnij go do panelu wentylacyjnego w samochodzie, aby umożliwić przepływ zapachu.

Przykład: Zapach do samochodu Cinnamon leave w pierścieniu

Trwałość zapachu. Rozwiązania typu zapachowy pierścień wymagają, aby co dwa dni wkropić kilka nowych kropel do środka pierścienia. To tak naprawdę jedyny minus tego rozwiązania.

Pierścień w środku, którego znajduje się nasączony materiał  pachnie intensywnie. To co ważne, możemy zmieniać zapachy, ponieważ krążki filcowe są wymienne, a w komplecie otrzymujemy aż 10 krążków. Jedno nasączenie krążka to 2-3 dni zapachu, dlatego czynność trzeba powtarzać i buteleczkę z zapachem należy trzymać w schowku :).

Wygląd

Pierścień zapachowy jest zdecydowanie ciekawszym rozwiązaniem pod kątem designu. Minusem jest fakt, że gdy chcemy aby w naszym samochodzie cały czas pachniało, musimy co dwa dni poświęcić około minuty i wlać  kilka nowych kropel do środka.

Skład

W naszym sklepie w tej kategorii produktów również  znajdziesz tylko naturalne zapachy do samochodu stworzone z naturalnych olejków eterycznych.

Spraye do samochodu

Idea działania  zapachu do samochodu w sprayu jest dokładnie taka sama jak każdego odświeżacza powietrza. Po prostu rozpylamy odświeżacz w aucie i cieszymy się aromatem.

Trwałość zapachu

Po rozpyleniu w samochodzie unosi się około 4 godzin.

Skład

Na rynku dostępne są odświeżacze do samochodu o bardzo różnym składzie.. Te zapachy, które proponujemy naszym klientom są stworzone wyłącznie na bazie olejków eterycznych i naturalnych absolutów.

 

Pachnące ludziki do samochodu

To designerskie i bardzo wygodne rozwiązanie. Zamieszczasz swojego pachnącego Cesara na kratce wentylacyjnej i cieszysz się zapachem.

Trwałość

Zapach do samochodu w formie kolorowego ludzika zaraz po wyjęciu z pudełka rozpieszcza nas intensywnym aromatem. Taki efekt odczuwamy przez około 1,5 tygodnia.

Po upływie tego czasu intensywność zapachu spada. Trwałość to około 3 do 4 tygodni.

Skład

Producent deklaruje, że w składzie znajdują się olejki eteryczne, tak więc zapach nie wpływa negatywnie na nasze zdrowie.

Minusy:

To niestety cena w stosunku do długości emisji zapachu. 1,5 tygodnia to trochę za mało dla fanów intensywnych zapachów w samochodzie.

 

Zestawienie wady i zalety : różne typy zapachów do samochodu

Rodzaj zapachu do samochodu   Jak długo wyczuwalny? Różnorodność zapachów Wygodna stosowania Cena
Zapach w buteleczce z drewnianym korkiem 4 tygodnie Średnia Bardzo wygodne Od 12 do 29 zł
Zapach typu scent -ring 2-3 dni każdorazowa aplikacja Średnia Wymagające Do 30 zł
Zapach w sprayu 4 godziny jedna aplikacja Średnia Wymagające Od 11 do 30 zł
Pachnące ludziki 3 tygodnie Duża Bardzo wygodne Ok. 28 zł

 

 

 

Dodaj komentarz