Cytrusowe zapachy do samochodu-trzy wyjątkowe propozycje

Cytrusowe zapachy do samochodu-trzy wyjątkowe propozycje

Cytrusowe zapachy do samochodu są wybierane najczęściej . Powodów jest wiele-zapach, który wywołuje pozytywne emocje, wrażenie szybkiego orzeźwienia i odświeżenia powietrza oraz  dostępna cena.

W tym artykule chcemy opisać nasze cytrusowe propozycje  do samochodów i wskazać  jakie cechy naszych cytrusowych zapachów do auta sprawiają, że możesz nam zaufać przy wyborze zapachu.

Cytrusowe zapachy do auta-nasze propozycje.

Citruss Summer-cytrusowy bukiet w naszym samochodzie

cytrusowy zapach do auta

Piękny cytrusowy bukiet sprawia, że zapach bardzo szybko rozprzestrzenia się we wnętrzu samochodu. Całkowicie naturalny skład zapachu sprawia, że możesz liczyć na jego aromaterapeutyczne działanie.

Te trzy olejki eteryczne mają wyjątkowo korzystne działanie na kierowców: pobudzają umysł dodają energii i działają odświeżająco oraz przeciwbakteryjnie.

Zapach to sto procent naturalnych olejków eterycznych z cytryny, litsea cubeba oraz szałwii lekarskiej. Zapach broni się swoją prostotą i naturalnością.

White energy-wyjątkowy zapach do samochodu z grejpfrutem i szałwią lekarską

grejpfrutowy zapach do samochodu

Zaraz po otworzeniu zapach zachwyca rześkim cytrusowym otwarciem z apetycznym aromatem grejpfruta. To właśnie na bazie grejpfruta zbudowany jest bukiet tego zapachu do auta.

Grejpfrutowy zapach do samochodu? Otóż nie tylko!  Soczystość i świeżość połączona z energią wiatru, została uzyskana dzięki nutom cytryny splecionym z szałwią.

To zapach, który otacza swoją energią i nie pozwala na nudę. Idealnie połączone trzy olejki eteryczne w odpowiednich proporcjach wykazują silne działanie pobudzające, dlatego przez wielu jest określany jako zapachowy red bul.

Molecules of lemongrass –  bukiet trawy cytrynowej w Twoim samochodzie

Zapach do samochodu z trawą cytrynową, różą

Zapach trawy cytrynowej i grejpfruta to niezwykły duet.  Klasy i elegancji całej kompozycji dodają nuty róży oraz akordy  ylang ylang

Olejki zawarte w naturalnym zapachu do samochodu Molecules of Lemongrass sprawiają, że  w naszym samochodzie czujemy się wyjątkowo, a oprócz tego  szybko odzyskujemy dobry nastrój.

Tylko całkowicie naturalny skład zapachu do samochodu sprawia,że możemy liczyć na konkretne korzyści aromaterapeutyczne:

Poprawia samopoczucie, orzeźwia i stymuluje.  Róża oraz ylang ylang pomaga w pozbyciu się bólów głowy i uzyskaniu równowagi emocjonalnej-bardzo ważnej za kierownicą.

 

Naturalne zapachy do samochodu z cytrusami to przede wszystkim zdrowie.  Większość oferowanych na rynku produktów pod nazwą cytrusowe oferują zapachy wykonane z syntetycznych kompozycji.

Tanie produkty zapachowe do auta, oparte na syntetykach mogą być dla nas niebezpieczne – spowodować bóle głowy, a nawet utratę przytomności.

Tematem niebezpiecznych odświeżaczy do samochodów zajęli się również badacze z Emory University w Atlancie. Potwierdzają oni, że związki chemiczne w nich zawarte wywołują miedzy innymi  astme, zaburzenia poziomu hormonów oraz rakotwórcze mutacje DNA.

Dlaczego więc producenci dodają do swoich produktów te substancje? Odpowiedź jest prosta – są one zdecydowanie tańsze od naturalnych nut zapachowych.

W naszej ofercie znajdziesz tylko naturalne zapachy do samochodu. Pod nazwą cytrusowy kryję się mieszanka olejków eterycznych cytrusowych nie zaś chemiczny aromat udający cytrusowy zapach.

 

Naturalne zapachy do samochodu

 

Dodaj komentarz