Ceramiczne kule zapachowe

Ceramiczne kule zapachowe Madlennn to produkt dla ludzi wymagających o artystycznej duszy. To ekskluzywny hand made spełniający dwie główne funkcje: dekoracyjną i zapachową. Nasze kule ceramiczne to również prawdziwa, zdrowa aromaterapia w Twoim domu. Jeśli chcesz, aby Twoje otoczenie w niezwykły sposób otwierało bramy zapachu, zapraszamy do świata zapachowych i ekskluzywnych kul Madlennn.
Uwielbiamy, gdy nasze domy pachną, tak  jak sobie to wymarzyliśmy. Chcemy również, aby zapach w domu nie  wymagał od nas szczególnej pracy- jesteśmy po prostu wygodni. Dlatego szukamy takich rozwiązań, które są bezpieczne, wygodne, sprawdzone i  zapewniają trwały zapach. Coraz większe znaczenie ma dla nas funkcja dekoracyjna, ponieważ uwielbiamy otaczać się pięknymi i oryginalnymi przedmiotami. Coraz większy wpływ na design naszych domów ma artystyczna ceramika ze względu na magiczne produkty, które można z niej wyczarować.  Nie tylko artyści doceniają ceramikę. Nasze ceramiczne kule to małe dzieła sztuki.
Dostępne w krótkich seriach i przepięknych wzorach. Od początku do końca kule wykonane są ręcznie-co ma dla naszych klientów duże znaczenie. Kupując jedną z naszych kul ceramicznych możesz być pewien, że masz naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny produkt.

Komfort użytkowania ceramicznych kul zapachowych

Bardzo istotny jest fakt, że nasze kule ceramiczne są zasilane elektrycznie. Zgrabny zasilacz, dopasowany kolorystycznie do kuli i prosty włącznik zapewniają komfort dawkowania zapachu.
Metalowa misa wewnątrz kuli jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Można przetrzeć ją ręcznikiem papierowym, po wcześniejszym zwilżeniu na przykład płynem do szyb. Dzięki temu możemy za chwilę użyć innego zapachu, który wypełni aromatem całe pomieszczenie.
Konstrukcja kuli umożliwia mieszanie wewnątrz misy różnych naturalnych zapachów- to pobudza kreatywność!  Kule wykonane są z naturalnego, znanego i cenionego od wieków materiału-gliny.  Dzięki temu po kilku tygodniach użytkowania kule pachną same z siebie.  Kule chłoną zapachy wlewane do misy (wewnątrz kule są surowe, nieposzkliwione).
Kule zapewniają używanie siły aromaterapii we własnym domu. Wystarczy wlać do misy kuli olejki eteryczne lub wyjątkowe mieszanki olejków eterycznych Madlennnhandmade i cieszyć się zdrowym i intensywnym zapachem, który emitowany jest w powietrze.  Długie przebywanie w pomieszczeniach, gdzie pracuje kula ceramiczna doskonale wpływa na zdrowie i samopoczucie! Za pomocą ceramicznych kul zapachowych możesz między innymi szybko odzyskać równowagę, zrelaksować się, czy poprawić swój sytem odpornościowy. Kule pomagają również oczyścić dom z wirusów i bakteri znajdujących się w powietrzu!
Nasze kule sprawiają, że ich właściciele dołaczają do elitarnej grupy. To grupa ludzi posiadająca niepowtarzalne, ręcznie wykonane kule, będące elegancką i nietuzinkową dekoracją. Nasza ceramika artystyczna w postaci niezwykłych kul doceniana jest przez stale rosnące grono klientów.

Wyświetlanie 1–18 z 24 wyników

Kula ceramiczna Soleil

135 

Kula ceramiczna zapachowa Lavender

139 

Kula zapachowa, dyfuzor Red Fascination

129 

Ceramiczna kula zapachowa Supernowa midi

148 

Ceramiczna kula zapachowa Grafit & Silver

129 
Zobacz więcej Wyprzedaż

Kula Hypnotica Light

240 

Artystyczne kule z grawerowaną dedykacją lub Logo

350 

Kula Gold Hypnotica

330 

Ceramiczna kula zapachowa Bonsai

260 
Zobacz więcej Wyprzedaż

Ceramiczny dyfuzor, kula zapachowa Light Space

199 

Ceramiczna kula Yin Yang

199 

Kula zapachowa Black Night

350 

Kula zapachowa Antique Gold

290 

Kula zielona jodełka Christmas Tree

139 
Zobacz więcej Wyprzedaż

Kula impresja

190 
Zobacz więcej Wyprzedaż

Kula Kolorowa Laguna

250 

Kula ceramiczna Supernova

190 

Kula Ecry Light Gold

129