Ceramika artystyczna

Ceramika artystyczna stwarza obszar wolności i swobody wyrazu. To świat, który tworzymy za pomocą plastyczności gliny, inspiracji i talentu artysty.  Przenikanie się wzorów i barw tworzy różnorodny i wyjątkowo ciekawy świat ceramiki artystycznej.
Współczesne wzornictwo artystycznych hand made-ów wtapia się w aktualne trendy. Nie musi  wcale być monotonne i  sztampowe!
Ceramiczne przedmioty wychodzące spod ręki artystów  ograniczone są tylko ich wyobraźnią. To siła twórcza artystów decyduje o horyzoncie i tym co jest możliwe w sztuce.
Na szczęście współczesne trendy pozwalają nam eksperymentować.  Artystyczne ceramiczne przedmioty  takie jak: patery, wazony  ceramiczne, talerze, dzbany, doniczki, kubeczki, czy przedmioty dekoracyjne  w postaci figur zwierząt  lub roślin pozwalają na swobodne wyrażanie siebie w naszych wnętrzach. To dodatki zmieniają atmosferę naszych mieszkań i domów.  Ceramika artystyczna wybrana do domu  jest wyjątkowym akcentem świadczącym o zamiłowaniach właściciela  domu.
Prace ceramiczne naszych artystów wywodzą się z potrzeby stworzenia funkcjonalnych przedmiotów jak i z chęci wyrażania emocji poprzez  formę, kolor i strukturę.  Kupując jeden z oryginalnych ceramicznych przedmiotów  hand made utożsamiamy się z artystą  i tworzymy własną interpretację jego inspiracji.  To właśnie jest prawdziwy duch artystycznej  ręcznie tworzonej ceramiki.
Ceramiczne hand mady mają duszę!  Nie są to sztampowe, produkowane z form, powtarzalne wzory na masową skalę. Nasze wazony artystyczne, donice,  czy patery pozwalają się wyróżnić i podkreślić swoją niepowtarzalność. Ręcznie tworzone odwołują się do piękna, jakości i duchowości.
Nie zapominamy o praktycznej stronie naszej ceramiki artystycznej. W zależności od konkretnych przedmiotów pełnią one w stu procentach swoją funkcję użytkową. Patery służą nie tylko do dekoracji, ale również mogą pełnić funkcję naczynia na owoce, czy słodycze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wazon był zalany wodą i służył jako naczynie na kwiaty.  Szkliwa użyte w przypadku ceramicznych hand made-ów są klasy spożywczej, dlatego nie szkodzą zdrowiu.
Kolory użyte w produktach z obszaru artystycznej ceramiki hand made zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Paleta produktów jest bardzo szeroka: od modnych szarości , bieli i ecri, po naturalne piaskowe odcienie  i mocne kolory czerwieni, turkusów, czy czerni.  Dla zwolenników stylu glamour proponujemy ceramikę artystyczną w kolorach złotej miedzi. Nasza oferta ceramicznych produktów hand made jest stale poszerzana. Staramy się  nawiązywać współpracę z wyjatkowymi i utalentowanymi artystami.

Zaparaszamy do zapoznania się z ofertą naszej ceramiki artystycznej.

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Ceramiczna Patera Hand made
220 
Ceramiczna miseczka soczysta zieleń
69 
Patera Kolorowa laguna
140 
Ceramiczna Lampa Blu Snow
290 
Czytaj dalej Wyprzedaż
Lampa ceramiczna Blumen
370  350 
Lampka Nocna Baletnica
350 
Ceramiczna Waza Red
99 
Wazon ceramiczny Kobra
250 
Geometryczna patera Modern Grey
290 
Patera ceramiczna Szafirowy Paw
320 
Ceramiczny stolik kawowy GNOM
790  690 
Czytaj dalej Wyprzedaż
Patera Kolorowa Rafa
410  380 
Zestaw pater Red Collection
430 
Ceramiczny wazon Atena
390 
Ceramiczne domki. Komplet
490 
Patera Grafit
380  320 
Patera ceramiczna turkusowe marzenie
350