Deco Home

Artystyczne i ciekawe dekoracje oraz ceramika artystyczna stwarza obszar wolności i swobody wyrazu. To świat, który tworzymy za pomocą plastyczności gliny, inspiracji i talentu artysty.  Przenikanie się wzorów i barw tworzy różnorodny i wyjątkowo ciekawy świat artykułów dekoracyjnych.
Współczesne wzornictwo artystycznych hand made-ów wtapia się w aktualne trendy. Nie musi  wcale być monotonne i  sztampowe!
Ceramiczne przedmioty wychodzące spod ręki artystów  ograniczone są tylko ich wyobraźnią. To siła twórcza artystów decyduje o horyzoncie i tym co jest możliwe w sztuce.
Na szczęście współczesne trendy pozwalają nam eksperymentować.  Artystyczne ceramiczne przedmioty  takie jak: patery, wazony  ceramiczne, talerze, dzbany, doniczki, kubeczki, czy przedmioty dekoracyjne  w postaci figur zwierząt  lub roślin pozwalają na swobodne wyrażanie siebie w naszych wnętrzach. To dodatki zmieniają atmosferę naszych mieszkań i domów.  Ceramika artystyczna wybrana do domu  jest wyjątkowym akcentem świadczącym o zamiłowaniach właściciela  domu.
Prace ceramiczne naszych artystów wywodzą się z potrzeby stworzenia funkcjonalnych przedmiotów jak i z chęci wyrażania emocji poprzez  formę, kolor i strukturę.  Kupując jeden z oryginalnych ceramicznych przedmiotów  hand made utożsamiamy się z artystą  i tworzymy własną interpretację jego inspiracji.  To właśnie jest prawdziwy duch artystycznej  ręcznie tworzonej ceramiki.
Ceramiczne hand mady mają duszę!  Nie są to sztampowe, produkowane z form, powtarzalne wzory na masową skalę. Nasze wazony artystyczne, donice,  czy patery pozwalają się wyróżnić i podkreślić swoją niepowtarzalność. Ręcznie tworzone odwołują się do piękna, jakości i duchowości.
Nie zapominamy o praktycznej stronie naszej ceramiki artystycznej. W zależności od konkretnych przedmiotów pełnią one w stu procentach swoją funkcję użytkową. Patery służą nie tylko do dekoracji, ale również mogą pełnić funkcję naczynia na owoce, czy słodycze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wazon był zalany wodą i służył jako naczynie na kwiaty.  Szkliwa użyte w przypadku ceramicznych hand made-ów są klasy spożywczej, dlatego nie szkodzą zdrowiu.
Kolory użyte w produktach z obszaru artystycznej ceramiki hand made zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Paleta produktów jest bardzo szeroka: od modnych szarości , bieli i ecri, po naturalne piaskowe odcienie  i mocne kolory czerwieni, turkusów, czy czerni.  Dla zwolenników stylu glamour proponujemy ceramikę artystyczną w kolorach złotej miedzi. Nasza oferta ceramicznych produktów hand made jest stale poszerzana. Staramy się  nawiązywać współpracę z wyjatkowymi i utalentowanymi artystami.

Zaparaszamy do zapoznania się z ofertą naszej ceramiki artystycznej.

Wyświetlanie 1–18 z 31 wyników

Samochód metalowy ozdoba
20 
Patera ceramiczna Gold Nature
130  89 
Ceramiczna lampa Black Orchid
690  480 
Ceramiczny półmisek ryba mozaika
199 
Komplet patery Mozaika z falą
390 
Komplet 3 miseczek ceramicznych Mozaika
85 
Dzban dekoracyjny Cosy
240 
Miseczki Flamingi duo
69 
Komplet Flamingi
330 
Komplet 2 talerze flamingi
260 
Lampa ceramiczna Red Pine
460 
Pachnący naszyjnik Amulet
39 
Pachnący ceramiczny naszyjnik Hot Brown
39 
Zapachowy naszyjnik Leaf
29 
Ceramiczna Patera Hand made
220 
Ceramiczna miseczka soczysta zieleń
49 
Patera Kolorowa laguna
140  89 
Ceramiczna Lampa Blu Snow
290