Kolczyki artystyczne

Wyrazić piękno poprzez kolczyki artystyczne-to jeden z zamysłów naszych artystów. Na naszej stronie znajdą Państwo wyjątkową artystyczną biżuterię w formie minimalistycznych lub bogato zdobionych wzorów. Każdy wzór jest wyjątkowy, oryginalny i niepowtarzalny. Nasze kolczyki artystyczne pochodzą od polskich artystów i projektantów.
Stawiamy w tym miejscu na wyjątkową biżuterię, właśnie po to, aby każda kobieta znalazła tu coś, co podkreśli jej styl i wyjątkowość.
Odpowiednio dobrana biżuteria podkreśla urodę i stanowi kropkę nad i w codziennych stylizacjach. Wystarczy dobrać odpowiednie kolczyki, założyć sukienkę i już możemy czuć się wyjątkowo!
Delikatna biżuteria w subtelny sposób podkreśla urodę i nasz styl, natomiast ta bardziej wyszukana i rzucająca się w oczy pozwala zwracać uwagę i tworzyć modne i odważne stylizacje.
W poszukiwaniu niebanalnych dodatków koniecznie przejrzyj naszą ofertę artystycznych kolczyków. Nasi artyści tworzą kolczyki najróżnieszymi technikami i wykorzystują przerózne materiały-wszystko po to, aby stworzyć coś wyjątkowego-właśnie dla Was .
Tworzymy wyjątkową artystyczną biżuterię, tak aby każda kobieta szukająca oryginalnych artystycznych kolczyków, wisiorów czy innych elementów biżuterii mogła poczuć się ustaysfakcjonowana.

Wyświetlanie 1–18 z 25 wyników

Kolczyki srebrne turkus z perłami
140 
Kolczyki perły w kwadracie
260 
Kolczyki Wave Pearl
40 
Kolczyki srebrne z kryształem Swarovskiego Geometry
55 
Kolczyki srebrne z kryształem górskim
46 
Kolczyki srebrne Pearl & Crown
79 
Perły wiszące Crystal
110 
Kolczyki Green Eyes
220 
Kolczyki srebrne z drobnym granatem
49 
Kolczyki Black Moon
99 
Kolczyki Półksiężyc z perłą
129 
Kolczyki artystyczne perły na łuku
139 
Kolczyki artystyczne Afrykański księżyc
160  145 
Kolczyki artystyczne Geometry Design
55 
Artystyczne kolczyki Laura
41 
Kolczyki Pastell-rose
39 
Kolczyki White Pearl
49 
Kolczyki z naturalnymi perłami Grey River
230  170