Naturalne zapachy do samochodu

Jeszcze niedawno tak często używane choinki zapachowe pachnące przez góra 3 dni od otwarcia z folii zadowalały niewymagającą klientelę. Ci pozostali,  bardziej wymagający, oczekują estetycznego i nienachalnego opakowania oraz skuteczności na dłuższy czas. Coraz częściej chcemy, aby zapach do samochodu, po który sięgamy był wyjątkowy i całkowicie odmienny od tandetnych syntetycznych zapachów. Szukamy w zapachach zdrowych aromatów i dodatkowych korzyści. Mamy świadomość tego, że składniki zapachów do samochodu przenikają  do organizmu przez układ oddechowy oraz przez skórę.

Idea tworzenia naturalnych zapachów do auta wywodzi się z naszej fascynacji aromaterapią i wpływu poszczególnych olejków eterycznych na koncentrację kierowcy podczas jazdy oraz jego samopoczucie. Stawiamy na prostotę w opakowaniu, właśnie dlatego, aby nasi klienci mogli za rozsądne pieniądze cieszyć się zdrowym zapachem do samochodu.

Wiemy, że olejki eteryczne mają prawdziwe działanie. Możemy wykorzystywać siłę natury na co dzień, również podczas jazdy samochodem. Jest to szczególnie ważne podczas długich tras, gdy  poziom naszej koncentracji szybko spada, a wraz z nim prawdopodobieństwo popełnienia  poważnego w skutkach błędu.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie naturalne zapachy do samochodu. Każdy zapach, który oferujemy klientom został skomponowany z myślą o wpływie na układ nerwowy oraz poszczególne ośrodki w mózgu. Zapach unoszący się w samochodzie, za pomocą układu oddechowego przedostaje się do  organizmu. Olejki eteryczne, z których składają się nasze zapachy do samochodu  poprzez regulowanie ciśnienia krwi, wpływ na hormony oraz limfę  oddziałują na polepszenie  koncentracji podczas jazdy samochodem. Polecamy Państwu nasze naturalne zapachy do samochodów!

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Naturalny zapach do samochodu Pure raspberry & vanilla
18 
Pikantny zapach do samochodu Spice Winter
18 
Naturalny zapach z nutami trawy cytrynowej i róży Molecules premium
25 
Naturalny zapach z nutami lawendy Lavee premium
19 
Naturalny zapach z nutami cynamonu Cinnamon leaf premium
25 
Zapach do samochodu o nutach róży i jaśminu Ananda Rose
17 
Zapach do samochodu Cinnamon Leaf
18 
Zapach do samochodu Butterfly
16  14 
Odświeżacz w sprayu do samochodu Cosy Time
15 
Odświeżacz w sprayu do samochodu Fresh Citruss
13 
Zapach do samochodu Mystery Queen
15 
Leśny zapach do samochodu Wild Pine
15 
Naturalny zapach róży i trawy cytrynowej Molecules of Lemongrass
17 
Orientalny zapach do samochodu Antic Orient
17 
Grejpfrutowy zapach do samochodu White Energy
16 
Naturalny zapach do samochodu Citrus Summer
16 
Lavee-naturalny zapach do samochodu z lawendy
16