Naturalne zapachy do samochodu

Jeszcze niedawno tak często używane choinki zapachowe pachnące przez góra 3 dni od otwarcia z folii zadowalały niewymagającą klientelę. Ci pozostali,  bardziej wymagający, oczekują estetycznego i nienachalnego opakowania oraz skuteczności na dłuższy czas. Coraz częściej chcemy, aby zapach do samochodu, po który sięgamy był wyjątkowy i całkowicie odmienny od tandetnych syntetycznych zapachów. Szukamy w zapachach zdrowych aromatów i dodatkowych korzyści. Mamy świadomość tego, że składniki zapachów do samochodu przenikają  do organizmu przez układ oddechowy oraz przez skórę.

Idea tworzenia naturalnych zapachów do auta wywodzi się z naszej fascynacji aromaterapią i wpływu poszczególnych olejków eterycznych na koncentrację kierowcy podczas jazdy oraz jego samopoczucie. Stawiamy na prostotę w opakowaniu, właśnie dlatego, aby nasi klienci mogli za rozsądne pieniądze cieszyć się zdrowym zapachem do samochodu.

Wiemy, że olejki eteryczne mają prawdziwe działanie. Możemy wykorzystywać siłę natury na co dzień, również podczas jazdy samochodem. Jest to szczególnie ważne podczas długich tras, gdy  poziom naszej koncentracji szybko spada, a wraz z nim prawdopodobieństwo popełnienia  poważnego w skutkach błędu.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie naturalne zapachy do samochodu. Każdy zapach, który oferujemy klientom został skomponowany z myślą o wpływie na układ nerwowy oraz poszczególne ośrodki w mózgu. Zapach unoszący się w samochodzie, za pomocą układu oddechowego przedostaje się do  organizmu. Olejki eteryczne, z których składają się nasze zapachy do samochodu  poprzez regulowanie ciśnienia krwi, wpływ na hormony oraz limfę  oddziałują na polepszenie  koncentracji podczas jazdy samochodem. Polecamy Państwu nasze naturalne zapachy do samochodów!

Wyświetlanie 1–18 z 25 wyników

Naturalny zapach do samochodu poprawiający koncentrację Clear Mind

19 

Zapach do samochodu Citruss & Flowers

23 

Zapach do samochodu z różą i paczulą Antic Orient 9 ml

38 

Trwały zapach do samochodu o nutach drzewnych Fresh Oakmoss

26 

Naturalny zapach do samochodu, drewniana zawieszka eco Orchid Suprise

69 

Naturalny zapach do samochodu, drewniana zawieszka eco Citrus Forest

69 

Ekologiczny zapach do samochodu zawieszka Citrus Lavender

69 

Ekologiczny zapach do samochodu zawieszka z drewna sowa Orchid Suprise

69 

Ekologiczny zapach do samochodu, zawieszka z drewna sowa, Citruss Forest

69 

Naturalny zapach z rozmarynem i orchideą Rosemary & Orchid

19 

Owocowy zapach do samochodu granat i żurawina z piżmem Sombre

17 

Naturalny zapach do samochodu Pure raspberry & vanilla

23 

Pikantny zapach do samochodu Spice Winter

23 

Zapach do samochodu o nutach róży i jaśminu Ananda Rose

19 

Zapach do samochodu Cinnamon Leaf

21 

Zapach do samochodu Butterfly

16 

Odświeżacz w sprayu do samochodu Cosy Time

15 

Odświeżacz w sprayu do samochodu Fresh Citruss

16