Zapachy do domu – perfumy do wnętrz

To zapach jest pierwszym kreatorem atmosfery w domu. Nasze domy pachną i zachwycają wyjątkowymi połączeniami akordów zapachowych. To perfumy do domu oraz zapachy przeznaczone do pomieszczeń pozwalają nam się zrelaksować, wypocząć, wyciszyć i sprawić, by nasi znajomi czuli się fantastycznie, gdy tylko otworzymy przed nimi drzwi naszego domu. Zapachy i perfumy do domu projektowane przez Madlennnhandmade to aromaty będące esencją zdrowia. Nasze zapachy sprawiają, że z ogromną przyjemnością wracamy w ich objęcia i czujemy pozytywny wpływ zarówno na nasze samopoczucie, wewnętrzną energię, jak i na zdrowie.
Bukiety zapachowe naturalnych perfum do wnętrz skomponowane są tak, aby łączyć świeże akordy z głębią środkowych nut kwiatowych bądź drzewnych. W naszej ofercie pojawiają się propozycje o wielotorowym działaniu na zdrowie i samopoczucie. Składniki perfum dobieramy tak, aby zapewnić odpowiedni balans akordów zapachowych oraz połączyć korzyści poszczególnych olejków eterycznych wchodzących w skład naszych zapachów do domu. Perfumy do domu Madlennnhandmade tworzone są z czystych, ekologicznych olejków eterycznych, których jakość potwierdzona jest certyfikatami.
Oferta naturalnych zapachów Madlennnhandmade pomaga kreować wizerunek gabinetów spa i urody, mieszkań czy instytucji, które dbają o swoich klientów i chcą tworzyć wyjątkową atmosferę. Perfumy do domu podane wraz z kulami ceramicznymi nabierają wyjątkowego wyrazu i elegancji. Dzięki temu oczarujemy zapachem i formą wielu naszych gości – prezentują one klasyczny, a zarazem artystyczny design, dlatego są znakomitym pomysłem na prezent. Tak niewiele potrzeba, by zdziałać cuda: ceramiczne kule zapachowe, naturalne odświeżacze w sprayu czy standardowe, równie ekskluzywne zapachy do domu, których możemy używać bez żadnych nośników na wiele sposobów. Wyjątkowe wrażenia zapachowe w zasięgu Twojej ręki. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty perfum do wnętrz.

Wyświetlanie 1–18 z 102 wyników

Ceramiczny dyfuzor z patyczkami biało złoty zapach słodko kwiatowy

79 

Dekoracyjny pachnący zestaw dyfuzor i świeca na podstawku white& black

89 

Zestaw dyfuzor i świeca na podstawku glamour

89 

Odświeżacz do pomieszczeń o zapachu bawełny, spray Le Chaterland

39 

Odświeżacz powietrza o zapachu fiołka spray Le Chaterland

39 

Zapach do szafy lawendowy krążek

Saszetka zapachowa do szafy i garderoby aromat orientalny polline

Saszetka zapachowa do szaf i garderoby, aromat kwiatowy Polline

Dyfuzor, patyczki zapachowe Zielona herbata i kwiaty

59 

Spray do poduszek Różany Le Chatelard

39 

Spray do poduszek o zapachu bawełny Le Chatelard

39 

Mgiełka do poduszek i szafy o zapachu fiołków Le Chatelard

39 

Spray do poduszek o zapachów kwiatów Jardin Blanc Lothantique 100 ml

45  39 

Spray do poduszek Les Secrets D’Antoine

45 

Spray do poduszek, mgiełka Givre Blanc Lothantique 100 ml

45 

Próbki zapachowe zestaw III Mafaro

18 

Próbki zapachowe zestaw II Madlennnhandmade

18 

Próbki zapachowe zestaw I Lothantique

16