Perfumy do wnętrz

To zapach jest pierwszym kreatorem atmosfery w domu. Nasze domy pachną i zachwycają wyjątkowymi połączeniami akordów zapachowych. To perfumy do domu oraz zapachy przeznaczone do pomieszczeń pozwalają nam się zrelaksować, wypocząć, wyciszyć i sprawić, by nasi znajomi czuli się fantastycznie, gdy tylko otworzymy przed nimi drzwi naszego domu.
Nie od dziś wiadomo, że zapach pomaga kreować atmosferę domu. Pozwala nam odpocząć w towarzystwie bliskich, a nasi goście będą zastanawiać się, co spowodowało, że czuli się u nas fantastycznie.
Zapachy i perfumy do domu projektowane przez Madlennnhandmade to: aromaty będące esencją zdrowia. Nasze zapachy sprawiają, że z ogromną przyjemnością wracamy w ich objęcia i czujemy pozytywny wpływ zarówno na nasze samopoczucie, wewnetrzną energię jak i  na zdrowie.
Bukiety zapachowe naturalnych perfum do wnętrz skomponowane są tak, aby łączyć świeże akordy z głębią środkowych nut kwiatowych bądź drzewnych. W naszej ofercie pojawiają się propozycje o wielotorowym działaniu na zdrowie i samopoczucie. Składniki perfum dobieramy tak, aby zapewnić odpowiedni balans akordów zapachowych oraz połaczyć korzyści poszczególnych olejków eterycznych wchodzących w skład naszych zapachów do domu. Perfumy do domu Madlennnhandmade tworzone są z czystych, ekologicznych olejków eterycznych, których jakość potwierdzona jest certyfikatami.
Oferta naturalnych  zapachów Madlennnhandmade pomaga kreować wizerunek gabinetów spa i urody,  mieszkań, czy instytucji, które dbają o swoich klientów i chcą tworzyć wyjątkową atmosferę. Perfumy do domu podane wraz z kulami ceramicznymi nabierają wyjątkowego wyrazu i elegancji. Dzięki temu oczarujemy zapachem i formą wielu naszych gości. Perfumy do wnętrz wraz z kulami ceramicznymi- idealnymi do emisji zapachu we wnętrzach prezentują klasyczny, a zarazem artystyczny i elegancki design, dlatego są znakomitym pomysłem na ekskluzywny prezent.
Tak niewiele potrzeba, by zdziałać cuda: ceramiczne kule zapachowe, naturalne odświeżacze w sprayu, czy  standardowe zapachy do domu, których możemy używać bez żadnych nośników na wiele sposobów. Wyjątkowe wrażenia zapachowe w zasięgu Twojej ręki. Zaparaszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty perfum do wnętrz.

Wyświetlanie 1–18 z 21 wyników

Naturalny odświeżacz powietrza Chammomile
49 
Dyfuzor Hedonise
49 
Dyfuzor Green Rose
79 
Black Patchouli
79 
Naturalny odświeżacz White Energy & Home
49 
Naturalny odświeżacz powietrza Pachouli Creation
55 
Naturalny odświeżacz powietrza Rozmarynowo Cytrynowy
55 
Naturalne perfumy do wnętrz Mesaya
23 
Perfumy do wnętrz Cosy Red
29 
Naturalny odświeżacz powietrza o zapachu cytrusowo-waniliowym
25 
Naturalny odświeżacz powietrza Onitsza
17 
Hot Winter
23 
Naturalny zapach Onitsza
26 
Naturalny odświeżacz powietrza Lavee
16 
Naturalne perfumy do wnętrz Mild Autumn
25 
Naturalny zapach Citruss Summer
19 
Perfumy do wnętrz Sweet Vintage
21 
Zapach do wnętrz na lato Mystery Orange
18