Świece i Prezenty

Wyobraź sobie delikatny półmrok, ciepłe mieszkanie i kilka migoczących świec łagodnie oświetlających pomieszczenie. Płomienie świec tańczących w tylko sobie znanym rytmie i ten zapach… Zapach cynamonu delikatnie przyprawiony hyzopem i wanilią, czy zapach pikantnej pomarańczy rozpalającej zmysły? A może świeca sojowa o odświeżającym zapachu lawendy i mięty? Uwielbiasz cięższe drzewne zapachy w świecach? To może zapach cedru , kadzidła,  delikatnie osłodzony brzozą i wanilią. Można się zatracić w przyjemności! Wystarczy cisza i blask świec.  To najlepszy sposób na tworzenie wyjątkowej, intymnej atmosfery.

Wyrzuć z pamięci sztuczne drogeryjne zapachy  i niezdrowe świece z parafiny, które mają w sobie mnóstwo szkodliwych związków chemicznych. Do tego dochodzą sztuczne barwniki i aromaty. My proponujemy alternatywę- świece z wosku sojowego i świece z wosku pszczelego.

W naszej ofercie przedstawiamy klientom świece zapachowe z wosku sojowego i pszczelego. Stawiamy na zdrowie i budowanie atmosfery, w związku z tym świece parafinowe są nie do przyjęcia w naszej filozofii otaczania się naturalnymi produktami z dodatkiem ekstraktów roślinnych. W naszych świecach – zarówno tych produkowanych bezpośrednio przez Madlennnhandmade jak i tych wybieranych z rynku dla naszych klientów, nie znajdziecie Państwo szkodliwych dla zdrowia substancji.

Wyświetlanie 1–18 z 65 wyników

Zestaw świec walec mały 6 cm wysokości
Zestaw świec- walec biały
14 
Świeca walec biała 9 cm
13 
Świeca walec biała
19 
Świeca zapachowa trójwarstwowa owoce leśne
Świeca zapachowa trójwarstwowa Pomarańcza
Kominek do wosków i olejków
45 
Geometryczny kominek do wosków i olejków
39 
Biały kominek do wosku ażurowe serca
45 
Kominek do wosków z lawendą
29 
Zapałki do świec
Nożyczki do przycinania knotów
30 
Świeca zapachowa Inspiration Intensive
21 
Elegancka świeca zapachowa z dwoma knotami Mo2
37 
Ekskluzywna świeca zapachowa z dwoma knotami No1
37 
Świeca zapachowa Inspiration Soft
21 
Świeca Midnight
39 
Świeca Kringle Cherry Blossom
85