Świece i Prezenty

Wyobraź sobie delikatny półmrok, ciepłe mieszkanie i kilka migoczących świec łagodnie oświetlających pomieszczenie. Płomienie świec tańczących w tylko sobie znanym rytmie i ten zapach… Zapach cynamonu delikatnie przyprawiony hyzopem i wanilią, czy zapach pikantnej pomarańczy rozpalającej zmysły? A może świeca sojowa o odświeżającym zapachu lawendy i mięty? Uwielbiasz cięższe drzewne zapachy w świecach? To może zapach cedru , kadzidła,  delikatnie osłodzony brzozą i wanilią. Można się zatracić w przyjemności! Wystarczy cisza i blask świec.  To najlepszy sposób na tworzenie wyjątkowej, intymnej atmosfery.

Wyrzuć z pamięci sztuczne drogeryjne zapachy  i niezdrowe świece z parafiny, które mają w sobie mnóstwo szkodliwych związków chemicznych. Do tego dochodzą sztuczne barwniki i aromaty. My proponujemy alternatywę- świece z wosku sojowego i świece z wosku pszczelego.

W naszej ofercie przedstawiamy klientom świece zapachowe z wosku sojowego i pszczelego. Stawiamy na zdrowie i budowanie atmosfery, w związku z tym świece parafinowe są nie do przyjęcia w naszej filozofii otaczania się naturalnymi produktami z dodatkiem ekstraktów roślinnych. W naszych świecach – zarówno tych produkowanych bezpośrednio przez Madlennnhandmade jak i tych wybieranych z rynku dla naszych klientów, nie znajdziecie Państwo szkodliwych dla zdrowia substancji.

Wyświetlanie 1–18 z 85 wyników

69 
Luksusowy bukiet mydlany róże i goździki w pudełku
69 
Bukiet mydlany w doniczce akcenty zieleni
49 
Prezent-bukiet mydlany różowy
59 
Świeca walec o zapachu wanilii z zawieszką metalową
17 
Świeca pień srebrno szara
27 
Kominek do aromaterapii Black& Gold
33 
Biały kominek ze złotem do aromaterapii
33  27 
Świeca zapachowa różowa pachnąca poczta kwiatowa
11 
Świeca zapachowa na święta Christmas Kringle
79 
Świeca Kringle Autumn Harvest
69 
Zestaw świąteczny Aroma
89 
Zestaw prezentowy Hedonise & Inspiration
79 
Pachnący zestaw prezentowy Sweet Christmas
125 
Pachnący zestaw prezentowy Lavender & SPA
99 
Pachnący zestaw prezentowy Natural & Cosy
99 
Pachnący zestaw prezentowy
170 
Świeca zapachowa Autumn Rain
69