Świece i Prezenty

Wyobraź sobie delikatny półmrok, ciepłe mieszkanie i kilka migoczących świec łagodnie oświetlających pomieszczenie. Płomienie świec tańczących w tylko sobie znanym rytmie i ten zapach… Zapach cynamonu delikatnie przyprawiony hyzopem i wanilią, czy zapach pikantnej pomarańczy rozpalającej zmysły? A może świeca sojowa o odświeżającym zapachu lawendy i mięty? Uwielbiasz cięższe drzewne zapachy w świecach? To może zapach cedru , kadzidła,  delikatnie osłodzony brzozą i wanilią. Można się zatracić w przyjemności! Wystarczy cisza i blask świec.  To najlepszy sposób na tworzenie wyjątkowej, intymnej atmosfery.

Wyrzuć z pamięci sztuczne drogeryjne zapachy  i niezdrowe świece z parafiny, które mają w sobie mnóstwo szkodliwych związków chemicznych. Do tego dochodzą sztuczne barwniki i aromaty. My proponujemy alternatywę- świece z wosku sojowego i świece z wosku pszczelego.

W naszej ofercie przedstawiamy klientom świece zapachowe z wosku sojowego i pszczelego. Stawiamy na zdrowie i budowanie atmosfery, w związku z tym świece parafinowe są nie do przyjęcia w naszej filozofii otaczania się naturalnymi produktami z dodatkiem ekstraktów roślinnych. W naszych świecach – zarówno tych produkowanych bezpośrednio przez Madlennnhandmade jak i tych wybieranych z rynku dla naszych klientów, nie znajdziecie Państwo szkodliwych dla zdrowia substancji.

Wyświetlanie 1–18 z 46 wyników

Wosk zapachowy Cashmere & Cocoa
12 
Wosk zapachowy Apple Pumpkin
12 
Wosk zapachowy Baker’s Vanilla
12 
Wosk zapachowy Fire Wood
12 
Wosk zapachowy Cinnamon Bark
12 
Wosk zapachowy Coconut Wood
12 
Świeca Kringle Candle Balsam Fir
Świeca Kringle Chestnus Roasting
12 
Świeca Kringle Christmas Stroll
12 
Świeca Sage & Cedar
12 
Świeca Kringle Candle Apple Basil
99  89 
Świeca Touch of Autumn
12 
Wosk Lighthouse Point
12 
Świeca Kringle Candle Clearwater Creek
43 
Świeca Kringle Gold& Cashmere
39 
Świeca Kringle Candle Autumn Amber
39 
Świeca Kringle Candle Crisp Apple and Sage
99 
Świeca Kringle Candle Crisp Apple and Sage
85