Świece i Prezenty

Wyobraź sobie delikatny półmrok, ciepłe mieszkanie i kilka migoczących świec łagodnie oświetlających pomieszczenie. Płomienie świec tańczących w tylko sobie znanym rytmie i ten zapach… Zapach cynamonu delikatnie przyprawiony hyzopem i wanilią, czy zapach pikantnej pomarańczy rozpalającej zmysły? A może świeca sojowa o odświeżającym zapachu lawendy i mięty? Uwielbiasz cięższe drzewne zapachy w świecach? To może zapach cedru , kadzidła,  delikatnie osłodzony brzozą i wanilią. Można się zatracić w przyjemności! Wystarczy cisza i blask świec.  To najlepszy sposób na tworzenie wyjątkowej, intymnej atmosfery.

Wyrzuć z pamięci sztuczne drogeryjne zapachy  i niezdrowe świece z parafiny, które mają w sobie mnóstwo szkodliwych związków chemicznych. Do tego dochodzą sztuczne barwniki i aromaty. My proponujemy alternatywę- świece z wosku sojowego i świece z wosku pszczelego.

W naszej ofercie przedstawiamy klientom świece zapachowe z wosku sojowego i pszczelego. Stawiamy na zdrowie i budowanie atmosfery, w związku z tym świece parafinowe są nie do przyjęcia w naszej filozofii otaczania się naturalnymi produktami z dodatkiem ekstraktów roślinnych. W naszych świecach – zarówno tych produkowanych bezpośrednio przez Madlennnhandmade jak i tych wybieranych z rynku dla naszych klientów, nie znajdziecie Państwo szkodliwych dla zdrowia substancji.

Wyświetlanie 1–18 z 56 wyników

Świeca Kringle Cherry Blossom
85 
Świeca zapachowa Kringle Dew Drops
84 
Świeca przeciw komarom
32 
Świeca przeciw komarom
32 
Świeca przeciw komarom
32 
Wosk zapachowy w kostkach bursztyn z morelą
19 
Wosk zapachowy w kostkach bawełna na wietrze
19 
Świeca zapachowa Kringle Spellbound
79 
Świeca zapachowa Kringle Lemon Lavender
75 
Świeca zapachowa Golden Autumn
42 
Świeca zapachowa Golden Tobacco
42 
Wosk zapachowy Cashmere & Cocoa
12 
Wosk zapachowy Apple Pumpkin
12 
Wosk zapachowy Baker’s Vanilla
12 
Wosk zapachowy Fire Wood
12 
Wosk zapachowy Cinnamon Bark
12 
Wosk zapachowy Coconut Wood
12 
Świeca Kringle Candle Balsam Fir