Jak tworzyć atmosferę ciepła w domu ? Gadżety do tworzenia cudownej atmosfery.

Jak tworzyć atmosferę ciepła w domu ? Gadżety do tworzenia cudownej atmosfery.

Codzienność zmieniamy w święto. Jak? Magią drobiazgów, a właściwie odpowiednich drobiazgów…

Tworząc wystrój naszych domów z artystycznych handmadów, ceramiki i otulając go wyjątkowym zapachem tworzymy własną niepowtarzalną historię. To my dobieramy dodatki tak, aby atmosfera współgrała z naszym wnętrzem i estetyką.

Dobieramy kolory, palimy świeczki i rozpylamy wspaniałe zapachy do domu. To wszystko razem roztacza swój urok i buduje atmosferę w naszych domach.

Kawałki przyjemności poskładane w jedną całość – to wspominamy sięgając pamięcią wstecz. To drobne przyjemności, emocje, nowi ludzie  i urok miejsc sprawia, że nasze życie jest kolorowe i naznaczone ciepłymi wspomnieniami.

Dom to epicentrum naszego życia. Jesienią jest przez nas doceniany szczególnie.

Zobacz jakie artystyczne dodatki z ceramiki udało nam się stworzyć dla Ciebie.

Wyjątkowe i niepowtarzalne…Ceramiczne domki

Są przedmioty zatrzymujące czas. Mają moc otulania nas swoim ciepłem i wyjątkowością. To właśnie do nich nas ciągnie z książka i lampka grzańca w jesienne dni. Świeczka zapalona w ceramicznym domku, kula Autumn Gold i dobra lektura…pisząc to już nie mogę się doczekać wieczoru.

Oryginalna lampa ceramiczna

 

 

Każdy przedmiot ma swój niepowtarzalny styl i wywołuje zupełnie inne emocje. Kształt przedmiotu, jego kolor i przesłanie-to wszystko co zabieramy razem z nim do naszego domu. To właśnie  cała otoczka emanująca z tej lampy świadczy o jej niepowtarzalności. Ruch energia, a do tego naturalne ciepło. To są nasze skojarzenia z tym przedmiotem. Jakie są Wasze?

Ceramiczna Waza Red

 

Trzecia propozycja to przede wszystkim  kolor do waszych pomieszczeń. Wspaniałe połączenie czerwieni ze splotem z surowej , naturalnej ceramiki. To bardzo ciepły i tradycyjny, a zarazem nowoczesny dodatek. To co dla nas niezwykle ważne- zrobiony ręcznie.

Patera Jesienny Liść

 

Ta wyjątkowa patera to ceramiczny handmade z duszą. Odpowiednio wkomponowany w salonie będzie nadawał mu wyjątkowości i jesiennych akcentów. Wyjątkowa kolorystyka patery sprawia, że doskonale komponuje się zarówno z szarościami, bielą jak i  brązami.

To propozycja dla marzycieli i wszystkich o romantycznych osobowości.

Na koniec oczywiście nie zapominamy o świecach. Ja dziś prezentuje własnoręcznie stworzoną, wspaniale pachnąca cynamonem i lawendą świecę.

Dodaj komentarz