Królewskie Trio dla zmysłów-zapach do domu na zimę

Królewskie Trio dla zmysłów-zapach do domu na zimę

Jaki jest najlepszy zapach na zimę?

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. W przypadku zapachów, ta zasada również ma swoje zastosowanie. Pragniemy doświadczać coraz nowszych doznań i poznawać nowe zapachy. Im częściej spotykamy się z naszymi klientami, zarówno w punktach jak i podczas przeróżnych wydarzeń i  eventów, poznajemy Wasze opinie i Wasze pragnienia zapachowe.

Cięższy, kadzidlany zapach do domu- propozycja na zimę.

Wielu z nas ma bzika na punkcie niszowych i  ciężkich zapachów, gdzie dominują nuty żywicy i kadzidła. Dla takich osób stworzyliśmy  nowy zapach-tym razem ciepły i zimowy. To idealny zapach do domu na zimę i generalnie chłodne dni.

Wbrew pozorom miłośników tego rodzaju zapachów jest bardzo dużo. Zapach Hot Winter rzeczywiście roztacza aromat  palonego kadzidła, a  w tle wyczuwalny jest wszechmocny cedr.

W tym zapachu jest go wyjątkowo dużo. Czy jest jednak okiełznany? Słodka wanilia jak najpiękniejsza i wyjątkowo wrażliwa kobieta- zabiera mu jego ekspansje i tłumi zamiary. Ta tajemną walkę wyczuwamy już od pierwszych chwil.

Nuty kadzidła cedru i wanilii

Ciężkie nuty cedru i kadzidła, nabrały ogłady w otoczeniu naturalnej,  niezwykle pięknej wanilii.

Nasz ostatni zapach do domu Onitsza dla wielu z Was jest zbyt mocno drzewny. Przyzwyczajeni jesteśmy do zapachów lasu podanych w delikatnym akompaniamencie innych nut.  Zazwyczaj w tego typu zapachach las jest raczej leśną łąką. Lubimy łamać schematy i tworzyć, dlatego zrobiliśmy coś innego. Nasz naturalny, leśny zapach Onitsza jest mocno zielonym zapachem, który momentami jest bardzo  ostry. Jego ogromną zaletą jest doskonały wpływ na układ oddechowy i efektywne radzenie sobie z innymi konkurencyjnymi zapachami w pomieszczeniu.

To co proponujemy Wam tym razem to zapach ciepły i zmysłowy. Otulony aurą mistycyzmu , ciepły, ciężki i iście królewski!

Tym razem wprowadziliśmy zapach inaczej-najpierw w naszych niektórych punktach. To właśnie tam obserwowaliśmy reakcje klientów. Jest już dwa tygodnie, a ma swoje grono zwolenników.

Zapach na zimę

 

Dostępny w  naszym sklepie internetowym już od jutra!

 

Dodaj komentarz