Kuszące eliksiry zapachowe czyli o afrodyzjakach w zapachach

Kuszące eliksiry zapachowe czyli o afrodyzjakach w zapachach

Jaki zapach wzbudzi pożądanie mężczyzny? Wiele osób odpowie bekon. Cóż, nie mamy nic przeciwko bekonowi, natomiast mamy wiele innych nut zapachowych, które potrafią wywołać naprawdę silne emocje i budzić pożądanie. Większość zapachowych afrodyzjaków to nuty bardzo apetyczne. Zarówno słodkie jak i przyprawowe.

Zapach przybrany czekoladą

 

Jej zapach rozpieszcza i intryguje. Jest jednocześnie słodki i wytrawny, przeważnie miękki, choć zdarzają się szorstkie nuty czekolady. Klasycznym przykładem przepięknej czekoladowej nuty w perfumach jest Chocolat włoskiej marki II Profvmo. W sercu zapachu harmonijnie i elegancko przeplatają się nuty ciemnego kakao z bardzo piękną esencją różaną, a kremowa baza waniliowa nadaje kompozycji wspaniałej aksamitnej słodyczy.
Na chwilę obecną pracujemy nad zapachem do domu na jesień opartym na kuszącej czekoladzie. Będzie to zapachowy afrodyzjak do domu. Zapach jest tworzony specjalnie dla nas przez znaną artystkę od kilkunastu lat związaną ze światem zapachów. Na ten moment możemy zdradzić Wam tylko tyle informacji.

Działająca na zmysły wanilia

To kolejna królowa zmysłów, która rozpala wyobraźnię i nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Przykładem zniewalająco-kuszących perfum jest waniliowo-owocowy zapach Aqua di Zuccero włoskiej marki Pro Fvmvm Roma.
Zapach z odpowiednio skomponowaną wplecioną wanilią nie tylko rozpieszcza, otwiera, ale i roztacza wokół siebie mnóstwo wyjątkowego ciepła. Zapach na bazie wanilii najlepiej zaprosić do siebie do domu późnym popołudniem. Słodkie nuty zapachowe pod dowodzeniem wanilii wprowadzą w wyjątkowo zmysłowy nastrój. Wystarczy pomyśleć jeszcze o nastrojowej kolacji i niezwykły wieczór jest wyczarowany!

Czułe i zmysłowe migdały

Zapach migdałów działa zniewalająco i wywołuje cały bukiet subtelnych uniesień. Jedne z pięknych perfum, które wyróżniają się najbardziej migdałowym zapachem to Tulaytulah Majdy Bekkali. To wyjątkowy lekki, a zarazem słodki zapach.
Zapachy do domu na bazie migdałów zapraszają do delektowania się chwilą, otulają subtelnym, a zarazem zniewalającym woalem zapachu. To idealny zapach do domu, gdy chcemy zaprosić kogoś na kim chcemy wywołać wrażenie, wyostrzyć apetyt i podkręcić wrażenia zmysłowe.

Piżmo

Wśród zapachów, które uwodzą, wywołują pożądanie i otwierają erotyczny świat piżmo jest numerem jeden. Piżmo uchodzi za najbardziej erotyczny zapach świata. O tym, że ten aromat uwodzi i wywołuje pożądanie wiedziano już w starożytności. W średniowieczu, natomiast piżmo stanowiło jeden z najważniejszych eliksirów miłosnych.
Perfumy, które określane są jako kwintesencja erotyzmu to Aziyade marki Parfum D’Empire. Perfumy te zawierają w swoim składzie prawie wszystkie afrodyzjaki świata. Większość z nich to przyprawy.Ostre akordy aromatycznych przypraw takich jak pieprz, kardamon, anyż, jałowiec czy kmin działają wybitnie pobudzająco, a osoba pachnąca takimi perfumami bezsprzecznie wzbudza zainteresowanie.Takiemu zapachowi nie oparłby się nawet Casanowa. Zresztą sam Casanowa doczekał się perfum stworzonych z myślą o nim. Marka Histories de Parfums stworzyła perfumy nazwane datą jego urodzenia:1725.

Czym wyróżniają się perfumy 1725?

Uwodzicielska kompozycja zaprasza do intensywnej przyjemności gorącymi aromatami ostrych przypraw, kuszącą słodyczą lukrecji, aksamitną miękkością wanilii i zmysłową ambrą.
Poruszając się w świecie zapachów działających na emocje i zmysły, należy wziąć pod uwagę różnice międzyludzkie i fakt, że na jedną osobę silniej będzie oddziaływał zapach migdałowy, na inną z kolei animalistyczne piżmo doprawione kwiatowymi akcentami.

To na tyle w obszarze najsilniejszych zapachowych afrodyzjaków. Życzymy dobrej zabawy z eksperymentowania zapachami wywołującymi pobudzenie zmysłów.

Dodaj komentarz