Perfumy do wnętrz w Łodzi, w Sieradzu czy w Zduńskiej Woli?

Perfumy do wnętrz w Łodzi, w Sieradzu  czy w Zduńskiej Woli?

Jeśli myślisz, że możesz bez trudu wybrać się na zakupy dobrych perfum do wnętrz na miasto, to się bardzo mylisz. Oferta nawet w największych miastach skupia się wokół tego, czym wszyscy handlują: plastikowe dyfuzory z chemią na pokładzie, dyfuzory w patyczkach, które pachną nam w domu zaraz po otworzeniu, a później tylko stoją i zbierają kurz.

Oferta dopasowana jest do niewybrednego klienta, który nie marudzi i jeśli wybrzydza, to raczej skupia się na grzebaniu w sztucznych afrodyzjakach zapachowych. Nie można za bardzo dziwić się ludziom, ponieważ producenci sztucznych zapachów do wnętrz skrzętnie ukrywają wpływ ich zapachów na nasze zdrowie.

Skąd mamy informacje o zapachach do domów?

Media, media i jeszcze raz media. Wszechobecna reklama, która nas atakuje gdziekolwiek jesteśmy.  Nabija nas w butelkę ile się tylko da. Kusi czaruje i pseudo edukuje. Wystarczy zadać sobie pytanie- co widzimy w telewizji, prasie i w Internecie w temacie zapachów do domu?

Odpowiedź jest prosta: widzimy takie produkty zapachowe do domu, których producenci mają ogromne budżety reklamowe.

Nikt nie zawraca sobie głowy uświadamianiem klienta związanym z wpływem zapachu na jego zdrowie, porównywaniem z naturalnymi zapachami. Przecież to strzał w kolano…

Im bardziej nieświadomy klient, tym więcej przyniesie do domu w koszyku tego na czym zależy wielkim producentom.

Duże miasta takie jak Warszawa, czy Kraków mają większy wybór produktów w zakresie dobrych perfum do wnętrz. Tu już możemy się wybrać do sklepu i mamy szanse na wybór.

Kupno naturalnych perfum do wnętrz w Łodzi, Sieradzu, czy takiej Zduńskiej Woli graniczy z cudem. Możesz kupić co najwyżej olejki eteryczne. Olejki trzeba umieć jednak wymieszać w odpowiedniej proporcji, aby uzyskać wyjątkowy zapach w pomieszczeniu. Potrzebna jest również wiedza dotycząca właściwości i wpływu poszczególnych olejków eterycznych na psychikę.

Zakupy w Internecie wybiera coraz większa grupa osób. Niestety w przypadku zakupu perfum do wnętrz chcemy mieć szansę na zapoznanie się z zapachem. Sklepy internetowe nie dają takiej możliwości.

Nie ma na chwilę obecną jeszcze takiej technologii, która przesyłałaby zdalnie zapach. To na pewno będzie rewolucja!

Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp w różnych miastach do naszej oferty perfum do wnętrz jak i zapachowych kul ceramicznych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozpoczynamy współpracę z placówkami w tych miastach. Już niebawem na naszej stronie internetowej będzie mapka. Na mapce będą zaznaczone te punkty w waszych miastach, gdzie można zakupić nasze produkty. Będziemy starali się docierać do kolejnych miast, aby zaspokoić Wasze potrzeby.

Nasza oferta się stale powiększa. Chcemy wyjść na przeciw Waszym preferencjom zapachowym  i zagościć na stałe w Waszych domach. Zależy nam, aby zapach w domu  był nie tylko piękny ale i zdrowy!

Czy znacie wszystkie nasze zapachy?

Naturalne perfumy do wnętrz Lavee

 

Naturalne perfumy do wnętrz Chammomile

Naturalne perfumy do wnętrz Mystery Orange

Naturalne perfumy do wnętrz Citruss Summer

Pracujemy nad naturalnym zapachem  na jesień na bazie migdałów i drzewa kakaowca. Już teraz wiemy, że będzie to uczta dla zmysłów w jesienne dni. Nie możemy się doczekać premiery 🙂

Dodaj komentarz