Dwie blogerki i dwa artykuły.

Dwie blogerki  i dwa artykuły.

Mamy przyjemność pisać o naszym małym sukcesie. Powstały już dwa artykuły o naszych pięknych kulach ceramicznych.

Jeden powstał kilka miesięcy temu na blogu znanej blogerki w świecie zapachów Sabatah of Senses. Drugi artykuł ukazał się wczoraj. Tym razem nasze kule opisała  Perfumowa Kraina. To blogerka doceniona w konkursie na blogerke roku  portalu Trusted.

 

Linki do artykułów o kulach zapachowych poniżej:

Artykuł Sabatah of Senses

Artykuł Perfumowa Kraina

Śledząc blogi, od razu widać, że autorki mają szeroki pogląd na rynek perfumeryjno kosmetyczny, dobry gust i lekkie pióro.

To co nas doprowadza do ogromnej radości, to dostrzeżenie w naszych produktach tyle piękna, co funkcjonalności.

Zarówno w jednym jak i drugim artykule mamy do czynienia z przekrojem różnych produktów do nadawania zapachu pomieszczeniom. Autorki piszą o ekskluzywnych i znanych markach, ich efektywności, wygodzie użycia i efekcie jakie dają. To co jest dla nas ogromną dumą to bezkonkurencyjność biorąc pod uwagę trzy właściwości: wygląd, efekt zapachowy, trwałość i intensywność zapachu w domu.

Jesteśmy młodą marką, dlatego zależy nam tym, aby coraz więcej zainteresowanych miało świadomość istnienia naszych zapachowych kul ceramicznych,  jak i stale powiększającego się repertuaru naturalnych perfum do wnętrz.

To dla nas wyzwanie, aby przebić się z całkowicie nowym i niszowym produktem. Chcielibyśmy, aby każdy kto kocha zapachy, piękno  i zdrowie, wiedział co oferujemy. W morzu tylu produktów oferowanych przez rynek, jest to  bardzo trudne.

Ktoś kiedyś napisał, że jeśli masz naprawdę dobry produkt, to możesz się z nim schować nawet w szałasie, w odległym zakątku lasu, a klienci i tak Cię znajdą i wydepczą ścieżkę do Ciebie. Ta zasada już nie działa. Dziś oprócz naprawdę dobrego produktu, przystępnej ceny, trzeba jakoś dostać się do świadomości klienta. Krok po kroku stajemy się coraz bardziej  rozpoznawalni.

To początek. Wiemy to, ponieważ jesteśmy w stu procentach pewni co otrzymują nasi klienci.

Dodaj komentarz