Moda na ceramikę. Ceramika artystyczna na salonach.

Moda na ceramikę. Ceramika artystyczna na salonach.

Dążenie do pozbywania się ograniczeń leży w ludzkiej naturze. Dziś to dużo łatwiejsze niż kiedykolwiek, ponieważ w cenie jest aktualnie indywidualizm i oryginalność.

Różnorodność trendów wnętrzarskich i ogromne tempo zmian sprawia, że szczególnie w świecie wyposażenia domu, do głosu dochodzi bardzo ważny czynnik-tradycja.

Wraca jak przypływ i to bardzo dobre zjawisko. Splata to co najpiękniejsze z dawnych czasów z nowoczesnością i aktualnymi trendami w świecie wyposażenia wnętrz.

Takim elementem tradycji, niezastąpionym na polu tworzenia wyjątkowego stylu wnętrz jest ceramika.

To ceramiczne dekoracje nadają wnętrzom ciepła, klasy, wyrazistości i tworzą specyficzny klimat.

Widać wyraźnie triumfalny powrót ceramiki do naszych salonów. Zachwycamy się ponownie jej wyjątkową fakturą, ciekawymi wzorami wychodzącymi z rąk artystów i wyjątkowym designem.

 

 

Aktualnie widzimy dwa nurty, które mocno odciskają się na współczesnym rynku dekoracji ceramicznych: nurt masowy oraz nurt ceramicznych, niepowtarzalnych hand madów.

Ceramika w każdym domu-nurt masowy

 

 

Społeczeństwo staje się coraz bardziej zamożne, w związku z tym chcemy, aby nie tylko nasza szafa podążała za aktualnymi trendami ale również nasz salon i inne pomieszczenia naszych domów.

Galerie oferują ogromną ilość sklepów z dodatkami i gadżetami do wystroju wnętrz. Sklepy otwierane są w bardzo szybkim tempie, co oznacza duże zapotrzebowanie na tego typu produkty. To wszystko co jest oferowane w galeriach, w sklepach sieciowych oraz marketach typu IKEA, to oferta produktów masowych.

Mamy do czynienia z ciekawą ofertą, niektóre rzeczy są naprawdę przepiękne. To co jest nie bez znaczenia to przystępna cena, dzięki czemu możemy sobie na te cuda pozwolić.

 

Drugi nurt to przepiękne i oryginalne handmady.

Wyraziste i swobodne wzory, ciekawe pomysły przyspieszają bicie serca. Wystarczy jedno spojrzenie i już wiemy, że mamy do czynienia z unikatem! To ma duszę i jest to ceramika pisana wielkimi literami!

Oferta na rynku również jest bogata, aczkolwiek nie tak jak w przypadku produktów dla szerszego grona odbiorców.

Nasze produkty wpisują się w drugi nurt ceramicznych dekoracji.

Poprzez nasze handmady nasi klienci mogą realizować swoje marzenia o wyjątkowym i nietuzinkowym wnętrzu. Bogata kolorystyka, niebanalne kształty, soczyste kolory, na przemian ze stonowaną szarością i bogate wzory -to specjalność naszych artystów.

Zresztą sami zobaczcie kilka z naszych propozycji:

Dodaj komentarz