3 oblicza zapachów-Trzy wyspy.

3 oblicza zapachów-Trzy wyspy.

Dziś wybieramy się do nietypowego miejsca…

Wyobraź sobie, że wchodzisz do wyjątkowego skarbca zapachów. W pomieszczeniu, do którego Cię zaproszono znajdują się 3 wyspy zapachowe.

Możesz do każdej podejść i rozpocząć przygodę poznawania zapachów każdej wyspy. Nikt Cię nie popędza, czas biegnie znacznie wolniej i jakoś tak przyjemnie leniwie, a Ty możesz degustować nuty zapachowe każdego flakonika. Sprawia Ci to ogromną przyjemność, a poprzez wszechogarniąjący spokój możesz odnosić wszystkie wrażenia z zapachów do swoich doświadczeń i wczuwać się w sygnały płynące z Twojego umysłu i ciała.

Wyspa popularnych, designerskich zapachów

Jesteś przy wyspie popularnych, znanych zapachów. Na początku czujesz się jak ryba w wodzie. Bierzesz do ręki kolejne flakoniki i starasz się wąchając odgadnąć poszczególne zapachy: Gucii, armani, Versace…

Jest tego bardzo dużo! To zapachy bogate, piękne i znane. Okazuje się, że nie wszystkie jednak służą Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Czasem masz zawroty głowy i mdłości. To cena bogactwa i różnorodności nie zawsze naturalnych składników. Zaglądasz do składu perfum i odkładając kolejne buteleczki naliczyłeś już ponad 40 szkodliwych substancji, a między innymi: Ftalan, Coumarin, Galaxolide i Tonalide, Oxybenzone.

Już wiesz, że piękne zapachy nie zawsze są zdrowe. Możesz obcować z zapachem chwilę, ale nie chciałbyś, aby ten zapach unosił się u Ciebie w domu. Już wiesz, że to nie będzie służyło zdrowiu. No cóż, idziesz dalej…

To wyspa zapachów niszowych.

Nieprzebrane bogactwo nieznanych wcześniej nut i rozbudowanych akordów, których próżno zazwyczaj szukać w kompozycjach designerskich…. Wybór perfum w niszowej wyspie dzięki przytłaczającej zawartości najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego jest przede wszystkim – a to dla Ciebie bardzo ważne – autentyczna…

Tu nie ma miejsca na kompromisy, półśrodki i syntetyczną plastikową miałkość cechującą perfumy dla mas… Czujesz się tu wspaniale! Sięgasz po kolejne flakoniki : Amoroud, Amuage, Nabucco, Creed-jest tego również bardzo dużo.

Chcesz, aby chwile przy tej wyspie trwały jak najdłużej. Te nuty zapachowe doskonale współgrają z Twoim samopoczuciem, dlatego wiesz już, że mógłbyś używać ich w domu.

Bezkompromisowość i najwyższa jakość naturalnych składników sprawia,że ceny tych zapachów do niskich nie należą.  Możesz używać wybranych zapachów z tej wyspy jako codziennych perfum.  Twój dom potrzebuje jednak dużo więcej  zapachu…musisz pomyśleć o podobnym rozwiązaniu ale takim, które nie zrujnuje Twojego budżetu.

Idziesz do 3 wyspy. Wyspa zapachów naturalnych.

W pierwszym momencie masz wrażenie, że jesteś w pachnącym ogrodzie. Otwierasz kolejne flakoniki a twoje zmysły otaczane są świeżością, soczystymi nutami owoców, delikatnymi kwiatami, ziołami czy żywicami drzew. Tu nic nie jest przekombinowane. Każdy flakonik, który otwierasz ma wyjątkową siłę.

Każdy z zapachów na tej wyspie to niebanalny podpis natury! Emocje, emocje -tu od nich aż kipi. Tutaj czujesz swoje korzenie. Zapachy mają doskonały wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. Skład zapachów to tylko naturalne ekstrakty roślinne i olejki eteryczne! Cena pozwala na przeniesienie tego świata za mury Twojego domu. Uwielbiasz czas spędzony na łonie natury, dlatego jesteś pewny, że chętnie zaprosisz te akordy do Twojego domu.

Teraz wychodzisz już ze skarbca zapachów, ponieważ Twój czas dobiegł końca. Wiesz już jakie rozwiązania są dla Ciebie najlepsze.  My wybieramy trzecią wyspę. Chcemy  być pewni, że otulamy się zdrowymi i  naturalnymi nutami zapachowymi…

Wy również pomyślcie o Waszej wyspie zapachowej:)

 

Dodaj komentarz