Intrygujemy poprzez zapach i formę. Zapach do hotelu.

Intrygujemy poprzez zapach i formę. Zapach do hotelu.

Drobiazgi i dodatki przykuwają uwagę. To one dodają całości odpowiedniego stylu i klasy.

Wiedzą o tym najlepsi. To właśnie oni obsługują miliony zadowolonych klientów.

Jest wiele elementów budujących wizerunek hotelu i wpływających na opinię klientów. Wśród tych najważniejszych w złotej 10 znajduje się zapach.

Pierwsze wrażenie tworzy się w ciągu  kilku sekund, gdy klient wkracza do hotelu. Swoje  pierwsze kroki kieruje zazwyczaj w stronę recepcji. Uśmiech i profesjonalizm obsługującego pracownika, gustownie i ze smakiem urządzony hol z recepcją i ten zapach, który unosi się subtelnie nad głowami gości.

Wszystko co widzi, słyszy i czuje Twój klient wchodząc do hotelu powinno być Twoim oczkiem w głowie.

Podnoszenie poprzeczki w newralgicznych punktach obsługi klienta to już zawody, które wystartowały i ciągle trwają. Dziś liczą się niezapomniane wrażenia i odczucia, które klient zabiera ze sobą. To wszystko co jest inne i niestandardowe jest w stanie wryć się w pamięć i wyróżnić Twój hotel.

Wyjątkowe rozwiązania specjalnie dla gości

To właśnie buduje specyficzny klimat i styl – wyjątkowe rozwiązania specjalnie dla gości.

Dziś skupimy się na zapachu. Wiemy jak bardzo jest on ważny nie tylko dlatego, że to nasza domena działania.  Wszyscy jesteśmy klientami, większość z nas jeździ na wakacje.  Wiemy co zapamiętujemy z hotelu.

Odpowiednio skomponowany zapach jest niewidoczny, jest jednak najlepszą i najbardziej trwałą wizytówką hotelu. Świadczy on nie tylko o czystości ale daje nam sygnał jakie jest podejście hotelu w zakresie dbania o szczegóły.

Pamiętajmy, że coraz trudniej zaciekawić i zachwycić klientów hotelu.

Intrygujemy gości poprzez zapach i formę

Tak samo jak piękne perfumy wymagają odpowiedniego flakonu, tak nietuzinkowe zapachy do wnętrz również powinny być podane w niestandardowy sposób.

Dzięki kulom ceramicznym emitujemy zapach w niebanalny sposób, ubierając go w artystyczne kształty, tylko po to, aby dać mu możliwość   wydostać się w niezauważalny sposób i zachwycić Waszych  gości.

Nikt nie przechodzi obojętnie obok naszych kul ceramicznych. Jedną z niepodważalnych korzyści używania naszych kul ceramicznych na recepcji jest codzienne budowanie prestiżu. Ceramiczne kule zapachowe urzekają klasą, wyglądem, artystycznym kunsztem a co najważniejsze są wyjątkowo skuteczne w emisji naturalnych perfum do wnętrz. To wyjątkowy produkt, który na pewno będzie dostrzeżony przez hotelowych gości.

Jakie zapachy polecamy do hoteli?

Zawsze staramy się dobrać zapach indywidualnie. To co sprawdzi się w pomieszczeniach stylizowanych na dworki i pałace nie będzie pasowało do nowoczesnych pomieszczeń.  Polecamy również zmieniać zapachy ze względu na pory roku.  Dopasowanie zapachu zarówno  do stylizacji hotelu, jego atmosfery i pory roku zawsze są elementem obopólnej współpracy.

W naszej ofercie znajdują się zarówno świeże kompozycje o cytrusowych akordach jak i

zapachy cieplejsze , aromatyczne, a nawet nieco korzenne.

Swoje miejsce u naszych klientów znajdują zapachy niezwykle bogate z nutą ylang ylang, jaśminem aromatycznym cynamonem i nadającymi lekkości cytrusami.

Uwielbiamy tworzyć zapachy dla każdego projektu. Każdy budynek, jego historia oraz kultura funkcjonowania jest dla nas inspiracją dla tworzenia.

Jaki jest najlepszy sposób emisji zapachu w hotelu?

Sposób rozprzestrzeniania zapachu zależy od kilku podstawowych czynników.  Wybór najbardziej optymalnego uzależniony jest od celu, który chcemy osiągnąć, powierzchni którą mamy zamiar aromatyzować, zasobów finansowych przeznaczonych na ten cel, ewentualnych  dodatkowych  korzyści z wybranej metody rozprzestrzeniania zapachu.

Aromatyzowanie poprzez rozprzestrzenianie w aromatyzatorach nawiewowych ma duży zasięg, jednak w wielu przypadkach następuje duża utrata nut zapachowych. Dobrej jakości urządzenia w których nie dochodzi do utraty są bardzo drogie.

Perfumowanie pomieszczeń sprayami jest niestety mało trwałe, nie przynosi rezultatów na dłużej i nie możemy zachować jednakowego standardu zapachu. Daje szybki krótkotrwały efekt.

Generowanie zapachu z użyciem kul ceramicznych jest z kolei przeznaczone dla newralgicznych miejsc: recepcji, w spa, w salach konferencyjnych, gabinecie prezesa, lub w luksusowych apartamentach.

Jeśli zależy nam na tworzeniu wyjątkowego wizerunku poprzez zapach, to kula zapachowa na recepcji jest optymalnym rozwiązaniem. W przypadku aromatyzowania całego hotelu należy rozważyć przemysłowe rozwiązania.

 

 

 

 

Dodaj komentarz