Wyjątkowy woal przyjemności na jesienne dni - Mild Autumn

Wyjątkowy woal przyjemności na jesienne dni - Mild Autumn

Moc Hyzopu, cynamonu i wanilii w walce z jesienną melancholią.

Wymarzony zapach na jesień do domu to wyzwanie, które stało się naszą inspiracją jeszcze wtedy, gdy za oknem świeciło słońce. Przez kilka miesięcy eksperymentowaliśmy z aromatami, aby znaleźć   takie zapachy na jesień, które odzwierciedlają jej naturę i będą wychodzić na przeciw naszym pragnieniom zapachowym.

 

Jesień jest zaskakująca, kolorowa i szczególnie wymagająca. To właśnie ta pora roku otwiera szeroko drzwi i zaprasza do domu. Zupełnie innych akordów zapachowych poszukujemy latem, a co innego nas pociąga, gdy robi się zimniej, a niebo staje się często szare.

W naszym pierwszym naturalnym zapachu na jesień stawiamy na przepiękne ciepłe nuty, gdzie w akordzie aromatów króluje hyzop otulony cynamonem. Ciepła  całej kompozycji dodaje wanilia otulona mandarynką.

Nie jest to typowy cynamonowy zapach. W świecie zapachów jedna kropla w recepturze  może stać się przełomem. Ta jedna kropla właściwego olejku powoduje, że kompozycja  jest świetlista, mroczna lub chaotyczna.

Zapach Mild Autumn to zapach wyostrzający zmysły, ułatwiający oddychanie, oczyszczający powietrze i energię w domu. To zapach, gdzie wszystkie składniki zapachu walczą ze sobą o  dominacje. Nie można go sklasyfikować jako cynamonowego, orientalnego, cytrusowego  lub ciepłego. Jest wyjątkowym eliksirem zapachowym na jesień.

Naturalny zapach do wnętrz z hyzopem-czy to dobry wybór?

Hyzop to jeden z głównych składników tego naturalnego zapachu. Sam hyzop ma zapach bardzo ciekawy: ziołowo-balsamiczno korzenny. W akompaniamencie z cynamonem i cytrusowymi olejkami z grejpfruta i mandarynki  nabiera szlachetnej barwy zapachowej, do której będziesz chciał ciągle powracać.Ten zapach ma w sobie coś magicznego. Zaraz dowiesz się dlaczego.

Hyzop to ziele, któremu przypisuje się  moc oczyszczania energii, nie tylko wewnętrznej ale również energii wnętrz.

Wiele osób zajmujących się pracą z energią ludzką używa w swoich gabinetach zapachu hyzopu. Zarówno hyzop jak i cynamon pomaga zwalczać uczucie przemęczenia umysłowego, a do tego ułatwia oddychanie. W okresie jesienno-zimowym jest to szczególnie istotne. Działanie bakterio i wirusobójcze to kolejny atut tych składników zapachu.

 

Co kryje się jeszcze w naszych naturalnych perfumach na jesień?

To mandarynka i grejpfrut, które są lekkim woalem tego zapachu. Dzięki tym składnikom zapach nie jest ciężki i jednobarwny. Kolejny atut tego zapachu to splot właściwości aromaterapeutycznych poszczególnych olejków związanych z oddziaływaniem na psychikę. Olejki eteryczne łączą swoje siły w przezwyciężaniu jesiennej depresji i radzeniu sobie z napięciami nerwowymi.

Na koniec szczypta wanilii.

W tym przypadku to doskonałe zakończenie zapachu, który staje się bardziej ciepły i unikalny.

Walka z melancholijnym nastrojem i depresją jest dużo skuteczniejsza, gdy mamy do dyspozycji aksamitny zapach wanilii.

Naturalny olejek eteryczny z wanili ma podwójne zadanie w tej kompozycji: dodać jej ciepła, zmysowych akcentów i przemycić wyjątkowy ładunek pozytywnej energii.

Możemy śmiało powiedzieć, że ten zapach ma swoje wyjątkowe zadanie- jest antydepresyjny i otulający  nasze zmysły całą kaskadą przyjemności.

Naturalna wanilia użyta w zapachu jest niczym szczerozłota mgiełka zwieńczająca całość kompozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym zapachem MILD AUTUMN 🙂

Dla naszych stałych klientów próbki z nowym zapachem już są w drodze! Życzymy wspaniałych doznań zapachowych  w jesienne popołudnia…

 

 

 

Dodaj komentarz