Ceramiczne kule zapachowe i naturalne perfumy - Wrocław i Łódź

Ceramiczne kule zapachowe i naturalne perfumy - Wrocław i Łódź

Mimo coraz modniejszego trendu ekologicznych kosmetyków, zdrowej żywności i generalnie zdrowego trybu życia, w wielu miejscach  trudno jest kupić zdrowe i naturalne perfumy do wnętrz.

Zazwyczaj zapachy do wnętrz oferowane w wiekszości punktów nie mają nic wspólnego z naturalnymi.

Domieszka naturalnych olejków w ilościach śladowych nie  załatwia sprawy. Aby zapach był zdrowy powinien w swoim składzie mieć wyłącznie ekstrakty roślinne oraz olejki eteryczne. Mimo to, wielu z nas nie czyta dokładnie składu zapachów i nabiera się na niby naturalne zapachy.

Perfumy do wnętrz Madlennnhandmade są w stu procentach naturalne. W składzie zapachów do wnętrz z oferty, nie znajdziesz parabenów, czy innych sztucznych wypełniaczy.  Zaskakujemy naszych klientów na wielu obszarach. Staramy się wyróżniać jakością i wyjątkowymi zapachami-nie spotykanymi na rynku. Nasze zapachy nie są kolejną kopią znanych perfum.  Pachną wyjątkowo i są intensywne. To zasługa braku sztucznych domieszek i wysokiej jakości składników używanych do produkcji  naszych zapachów.

Komponując kolejne perfumy, skupiamy się w równym stopniu na wyjątkowych walorach zapachowych, jak i na właściwościach aromaterapeutycznych.

Każdy zapach oprócz rozpieszczania naszych zmysłów oferuje zupełnie inne korzyści dla naszej energii psychicznej, samopoczucia czy zdrowia.

Staramy się, aby nasze produkty były jak najszybciej dostępne dla naszych klientów w większości miast.  Jesteśmy już w Sieradzu, Częstochowie, Bełchatowie, Łasku, Radomsku czy Kleszczowie

Kolejne dwa miasta,  gdzie możecie Państwo kupić naturalne perfumy do wnętrz to Łódź oraz Wrocław.

Na naszej mapce, na stronie głównej znajdziecie dokładny adres wszystkich współpracujących z nami punktów. Za każdym razem, gdy pojawia się nowy punkt, oferujący zarówno kule zapachowe Madlennn jak i naturalne perfumy do wnętrz,  informujemy naszych klientów w specjalnym artykule poświeconym tylko temu.

Gdzie kupić Ceramiczne Kule Zapachowe i naturalne perfumy do wnętrz we Wrocławiu ?

Ekopasaż Elfinka

Ul. Piłsudskeigo 49

Wejście obok hotelu Scandic przy głównej ulicy

To bardzo klimatyczne miejsce, gdzie znajdziecie nie tylko nasze zapachy do domu i kule ale również szereg innych naturalnych kosmetyków. To co wyjątkowo ważne,  w tym punkcie każdy klient spotka się z fachową  i miłą obsługą.

Odpowiedni klimat miejsca, asortyment oraz atmosfera w sklepie, związana z dbaniem o potrzeby klienta-to najważniejsze cechy tego punktu.

Możecie na miejscu poczuć jak pachną nasze produkty, a nawet jak działa nasza kula zapachowa.

Kolejnym punktem na zapachowej mapie Polski jest Łódź.

Dokładny adres punktu, gdzie możecie kupić w Łodzi zarówno ceramiczne kule zapachowe jak i naturalne perfumy do wnętrz Madlennn

Salonik Zdrowia i Urody

Łódż ul. Kopernika 5

To baaardzo pachnący punkt, gdzie również znajdziecie nie tylko nasze zapachy, ale również kule zapachowe.  Jedna z kul jest ciągle włączona dzięki czemu w całym sklepie unosi się bajeczny i zdrowy zapach.

Zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają naturalne piękno naszych zapachów 🙂

 

Dodaj komentarz