Historie zapachem tkane - magia autorskich i wyjątkowych kul Madlennn

Historie zapachem tkane - magia autorskich i wyjątkowych kul Madlennn

 

Artykuł zainspirowany wieloma pytaniami podczas eventu dla kobiet. Wiele klientek podchodząc do naszego stoiska pytało o nasz produkt, skąd biorą się pomysły na kule i dlaczego są wyjątkowe?

Pytałyście o ceny, artystów, którzy współtworzą produkt nieodzownie związany ze sztuką ceramiki i zapachu,  oraz o nasze inspiracje. Dziękujemy Wam za zainteresowanie i zachwyt. Poniżej znajdziecie kilka ważnych filarów naszej filozofii oraz samych produktów.

Filozofia tworzenia wyjątkowych produktów

Niepowtarzalne, zaklęte w magicznej od zawsze formie kuli, tworzone przez wyjątkowo zdolnych artystów. To cechy charakterystyczne naszych ceramicznych produktów do emisji zapachu: Ceramicznych Kul Madlennn.

Od kul w stylu klasycznym, przez glamour po rustykalne-szeroki wachlarz indywidualnych wyjątkowych projektów.

 

W naszej kolekcji miłośnicy wyjątkowych przedmiotów znajdą swoją niepowtarzalną kulę ceramiczną.

Ze względu na szeroki wachlarz zapachowych kul ceramicznych, niemalże każde wnętrze znajdzie kulę idealnie komponującą się z innymi detalami.

SONY DSC

Już od czasów Mezopotamii, ceniono ceramikę za jej wyjątkowy, dekoracyjny charakter i możliwość tworzenia indywidualnej atmosfery w pomieszczeniach.

Wykorzystywano ceramiczne płytki, by wnętrzom dodać koloru i tekstury. W starożytnym Rzymie kolorowe mozaiki standardowo zdobiły podłogi i ściany w świątyniach, ważnych urzędach, łaźniach i domach bogaczy i dlatego ceramika na ścianach kojarzy się z bogactwem i luksusem.

Współcześnie produkty wychodzące z rąk artystów, zainspirowane emocjami, naturą, czy będące efektem natchnienia, są wyjątkowo cenione. Obecnie  wnętrza z autorskimi  i nietuzinkowymi przedmiotami uważane są za ciekawsze i świadczą o wyszukanym guście i artystycznej duszy właścicieli pomieszczeń.

Nie porównujemy naszych produktów z innymi na rynku, ponieważ Ceramiczne Kule Madlennn to nasz wyjątkowy, autorski i unikatowy produkt.

Rynek zalewany jest tandetnymi artykułami z Chin, które mają udawać coś czym nie są. Taniość, powielane milion razy wzory i wątpliwa jakość. Część z Was powie jednak- ale są tanie. Zgadza się.

Przewaga Ceramicznych Kul Madlenn

Nasza filozofia produktów jest jednak zupełnie inna. Nie stawiamy na powielanie. Jakość, unikatowe wzory, wyjątkowe projekty utalentowanych artystów: Alicji Przydrygi, Grzegorza Sołtyszewskiego, czy Emilii Krankowskiej -to nasze atuty i wartość, którą przekazujemy naszym klientom.

Co otrzymują nasi klienci wraz z zakupem Kul?

  1. Wyjątkowy, artystyczny produkt. To funkcjonalne dzieło sztuki.
  2. Bardzo efektywną emisję zapachu. Jedna kula zapełnia zapachem wnętrza o powierzchni do 50 metrów kwadratowych
  3. Bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.
  4. Miejsce w zapachowym klubie Madlennn, dzięki czemu nasi klienci otrzymują przynajmniej dwa razy w roku miniaturki nowych naturalnych zapachów wprowadzanych do oferty.

 

Wartościami nie do przecenienia są zarówno sam produkt, projektowane w firmie Madlennnhandmade naturalne perfumy do wnętrz jak i dbałość o naszych klientów.

Wszystko to sprawia, że nasi klienci czują się wyjątkowo!

 

Dodaj komentarz