Naturalne zapachy do wnętrz w kulach ceramicznych - Ruda Śląska. Nowe punkty.

Naturalne zapachy do wnętrz  w kulach ceramicznych - Ruda Śląska. Nowe punkty.

Nowe miejsce na zapachowej mapie Polski. Zdrowe zapachy do wnętrz- Śląsk.

Naturalne zapachy do wnętrz oraz ceramiczne kule zapachowe to produkty wyjątkowe. Nie każde miejsce  jest odpowiednie do ekspozycji tych produktów. Zawsze poszukujemy miejsc  mających wyjątkowy klimat, dodatkowo  stawiających na dobre i zdrowe produkty.

Nie bez znaczenia jest również obsługa. Obsługa powinna przecież służyć wiedzą i pokazać   cały wachlarz  naszych zdrowych i jednocześnie pięknych zapachów do wnętrz.

To właśnie obsługa w naszych punktach sprzedaży nie tylko ma za zadanie posiadać wiedzę o korzyściach,  które otrzymujemy dzięki naturalnym perfumom do wnętrz ale również doradzić w kwestii najlepszych rozwiązań dla klientów.

Każdy nasz zapach do wnętrz posiada inne właściwości aromaterapeutyczne.

Aromaterapia naprawdę ma olbrzymie znaczenie, wystarczy odkryć jej wyjątkowe możliwości.

Każdy z nas ma własne oczekiwania co do zapachów- Jak wielu klientów tak wiele potrzeb. Rozumiemy to i dlatego stawiamy nie tylko na aromaterapię, zdrowie ale przede wszystkim na efektywny i trwały zapach w pomieszczeniach. Dzięki kulom ceramicznym emisja zapachu jest wyjątkowo skuteczna i nie zabija dobrych składników naszych zapachów do wnętrz.

W porównaniu do innych pseudo naturalnych zapachów, nasze produkty( dostępne już w wielu miejscach-w tym również właśnie  w Rudzie Śląskiej) są wyjątkowo  korzystne dla zdrowia i  samopoczucia.

Zdrowe zapachy do wnętrz- Śląsk

Gdzie możecie zapoznać się z naszymi zapachami do wnętrz? Dwa miejsca w Rudzie Śląskiej.

Salon Beuty- Paulina Skarłosz.

Ruda Śląska ul. Kłodnicka

 

Wyjątkowe, klimatyczne miejsce, gdzie to klient jest najważniejszy. Salon Pani Pauliny to przemyślany wystrój, gdzie idealnie wkomponowaliśmy jedną z naszych kul ceramicznych- Gold Autumn.

Możecie zobaczyć ją na żywo. Jest naprawdę piękna i skuteczna w aromatyzowaniu przepięknym zapachem całego salonu. W salonie możecie poznać również wszystkie nasze zapachy do wnętrz.

 

Drugi punkt sprzedaży ceramicznych kul Madlenn na Śląsku

 

Magia kwiatów

Ruda Śląska, ul Kupiecka 19

 

To miejsce, gdzie właściciele stawiają na wyjątkowe dekoracje do domu oraz zapachy. Doskonale wiedzą, jak wielka jest magia dekoracji i zapachu w domu.

Zapraszamy do zapoznania się z magią naszych zapachów i zabranie odrobiny ich czaru do własnych domów 🙂

 

Dodaj komentarz