Naturalne i zdrowe zapachy -tym razem Opole

Naturalne i zdrowe zapachy -tym razem Opole

Jeśli wiemy, że na rynku można kupić coś naprawdę wyjątkowego ale tylko w Internecie nie zawsze nas to urządza. Są produkty, które chcemy zobaczyć, dotknąć i przede wszystkim powąchać.

W miastach, gdzie  nasi klienci mogą już kupić zarówno naturalne zapachy do pomieszczeń jak i ceramiczne kule Madlenn klienci korzystają z możliwości zapoznania się z całą gamą naszych zapachów do wnętrz.

Ogromna zaletą jest również fakt, że nawet jeśli nie znacie jeszcze naturalnych perfum do wnętrz Madlennn i wchodzicie do pomieszczeń, gdzie są emitowane w naszych kulach ceramicznych- zostajecie oczarowani. Tak działa magia naturalnych zapachów…

Zamieszczamy zatem dwa kolejne punkty na zapachowej mapie Polski. Tym razem dotarliśmy do Opola.

Naturalne Piękno-Salon Kosmetyczny Opole

Adres: ul. Książąt Opolskich 17

Salon jest znany z wyjątkowych rytuałów opartych na naturalnych i leczniczych  kosmetykach. Klientki znajdują tu wyciszenie, relaks, piękno i zapach wprost z naszej Kuli Natural. Obsługa jest wyjątkowo profesjonalna, a miejsce magiczne i pełne uroku.

Możecie tam kupić cały wachlarz  naszych zapachów, kule Madlenn oraz zamówić  artystyczne kule ceramiczne Madlennnhandmade.

Kwiaciarnia Biała Orchidea Opole

Adres: Władysława Reymonta 33

To lokalizacja w samym centrum miasta. Dla wszystkich uwielbiających mieć wszystko co najważniejsze w jednym miejscu  będzie to  bardzo dobry punkt. Wyjątkowo miły i profesjonalny personel oraz klimat miejsca sprzyjający naszym produktom.

Piękny zapach, kompozycje kwiatowe oraz  oraz wyjątkowe ozdoby do domu- w takim otoczeniu znajdziecie w tym punkcie nasze produkty.

Zapraszamy 🙂

Dodaj komentarz