Onitsza-finał drzewnych wariacji zapachowych

Onitsza-finał drzewnych wariacji zapachowych

Dziś finał drzewnych wariacji zapachowych. Wcale łatwo nie było… Czekaliśmy na ten zapach nieco dłużej. Po drodze pojawiło się kilka niezbędnych zmian.

Wprowadzenie nowego zapachu do wnętrz w naszym przypadku  jest  związane z kilkoma ważnymi aspektami, które musimy brać pod uwagę.   Każdy zapach musi spełniać poniższe podstawowe kryteria:

  • Musi być w stu procentach naturalny. Nie godzimy się na zamienniki, wypełniacze, barwniki czy substancje, które są produkowane syntetycznie.
  • Każde perfumy do wnętrz oprócz swojego wyjątkowego bukietu zapachowego, muszą przynosić odpowiednie korzyści zarówno fizyczne jak i psychiczne.
  • Ostatnim równie ważnym kryterium jest zdolność do efektywnej emisji w kulach ceramicznych.

Każdy nasz zapach oczywiście może być wykorzystywany na bardzo wiele różnych sposobów, ale używanie ich w kulach ceramicznych daje najlepsze i najtrwalsze efekty zapachowe.

Dzięki stosowaniu naszych perfum do wnętrz w kulach ceramicznych, w łatwy sposób uzyskujemy piękny i zdrowy zapach w mieszkaniu.

Jak zatem pachnie Onitsza?

Próbuje zebrać myśli. Ciągle jednak tuż obok   widzę krętą ścieżynkę do lasu. To właśnie stamtąd  jesienny wiatr  przynosi na skrzydłach okruchy zapachu. Głęboki oddech przynosi wyjątkową ulgę i lekkość. Oddycham wszystkimi zmysłami, a całe moje ja domaga się więcej.

Potrzeba zagłębienia się w magiczny las, który zaprasza  już od pierwszych akordów jest ogromna.

Zapach ma moc. Nie zamierza tego ukrywać, ani działać z zaskoczenia. Już od pierwszych chwil pokazuje swoje prawdziwe zielone, tajemnicze i  mocno leśne oblicze. Kilka pierwszych akordów i albo się lubimy i dalej idziemy w las albo -nie widzimy ścieżki do lasu.  Nie lubimy takich wypraw i to nie nasze klimaty.

Co to za las ? To las zielony i świeży, z nutami żywicy.  Przeważa tu sosna, ale  jest jeszcze coś co wyraźnie nadaje akcent i łagodzi ostre nuty- to akcenty drzewa różanego, cedru  przykryte akordami kadziła. Kilka promyków słońca podczas tej wyprawy do lasu zapewnia odrobina bergamotki.

Zapach mocny, świeży dla wszystkich miłośników wypraw do lasu po deszczu.

Aromaterapia  Onitszy  na wyciągnięcie ręki

Aromaterapia w domu jest na wyciagnięcie ręki. Zapach ma doskonałe działanie zarówno na nasz układ oddechowy oraz na stan naszej psyche…

Cedr-oczyszcza powietrze, dodaje pewności siebie i ułatwia oddychanie. W sferze psychicznej uwalnia nas od lęków. Czujemy się pewni siebie i silni. Doskonale wpływa na skórę.

Sosna-przede wszystkim ułatwia oddychanie. Niezastąpiona dla wszystkich, którzy miewają problemy z oddychaniem pełną piersią.

Kadzidło-zapewnia głębię przeżyć. Przyjemny, drzewny zapach kadzidła kojarzył się z transcendentalnymi doznaniami oraz według wierzeń miał moc wypędzania złych duchów.

Drzewo różane– odpowiada za delikatniejszy akcent  całej kompozycji. Wspiera cedr w utrzymywaniu naszej równowagi psychicznej i działa antydepresyjnie. Doskonały przeciw bólom głowy.

Bergamotka-doskonale łączy się z drzewem różanym.  Również posiada właściwości antydepresyjne i zwiększające naszą siłę psychiczną.

 

Oddychasz głęboko, oczyszczasz swój umysł i zostajesz w lesie-tak długo jak chcesz będąc jednocześnie w domu.

Od dziś w sprzedaży! Zapraszamy!

Dodaj komentarz