Kolczyki artystyczne - jak Twoja uroda wychodzi z cienia?

Kolczyki artystyczne -  jak Twoja uroda wychodzi z cienia?

Kolczyki artystyczne –  jak Twoja uroda wychodzi z cienia?

Jak wydobyć to co w nas najpiękniejsze? Co założyć, aby podkreślić naszą urodę? Jak wyróżnić się wśród tłumu kupujących-przecież kupujemy w tych samych sklepach-podobny towar?

Artystyczna biżuteria – to wystarczy, aby wyróżnić się z tłumu i podkreślić swoją wyjątkowość.

Biżuteria artystyczna – co najczęściej wybieramy w codziennych stylizacjach?

Prym wiodą kolczyki-wykonane ręcznie, dopracowane i wyjątkowo piękne. To właśnie one najczęściej przykuwają uwagę nie tylko koleżanek, ale również płci przeciwnej do naszej twarzy…

Dobrze dobrane kolczyki artystyczne nie tylko podkreślają nasz charakter, ale wydobywają kobiecość.

Ręcznie wykonane kolczyki to małe dzieła sztuki, których najważniejszym celem jest wydobycie tego co najpiękniejsze w naszej twarzy. Mało kto zdaje sobie sprawę, że przy szybkiej ocenie naszej urody na pierwszym miejscu jest makijaż na drugim fryzura, a na trzecim kolczyki. To one wpływają na to, jak inni oceniają naszą twarz i urodę.

Zwrócenie uwagi, podkreślenie naszej urody odpowiednio dobranymi kamieniami szlachetnymi – to wszystko nieodzownie łączy się z ręcznie wykonaną biżuterią artystyczną.

Jak dobrać idealną biżuterię artystyczną?

Nie będę namawiać Was do zakupu naszej biżuterii. Przedstawię przykłady kilku sztuk, które doskonale reprezentują grupę kolczyków, o których będę pisać.

Nasza biżuteria jest piękna i wyjątkowa. Dobór biżuterii, która będzie idealnie pasować do nas to bardzo indywidualna decyzja i zawsze powinna wychodzić wprost z naszego wnętrza.

Od czego zaczynamy wybierając biżuterię? Co jest najważniejsze?

Chemia

Pierwszym najważniejszym punktem przy wyborze  kolczyków jest tzw. chemia. Jak to działa? Patrzysz na produkt i mimo, że oglądałaś już mnóstwo innych propozycji już widzisz tę piękną rzecz u siebie.

Tak było z kolczykami, które dziś po raz pierwszy znalazły się u nas na sklepie. Dla mnie-brunetki  turkusy to wyjątkowo dobrze dobrane kolory, które podkreślają moją kobiecość. To nie o kolory jednak chodziło przy podejmowaniu decyzji o rozszerzeniu oferty naszego sklepu o te kolczyki- Po prostu mnie zauroczyły i postanowiłam, że powinny być dostępne również dla naszych klientek.

Dopasowanie do osobowości i charakteru osoby

Osoby uwielbiające zwracać na siebie uwagę, wyróżniać się i podkreślać własną indywidualność wybierają biżuterię przyciągającą wzrok, o intensywnych barwach, niecodziennych fakturach i raczej większą. Taka biżuteria może wręcz krzyczeć i być kontrowersyjna.

Jeśli przez kupno dodatków w postaci biżuterii artystycznej chcemy uzupełnić naszą stylizacje, delikatnie ją doszlifować i nie rzucać się od razu innym w oczy, to wybieramy raczej delikatne ozdoby.

Wygoda i komfort

Jeśli zależy nam, aby podkreślić urodę, postawić kropkę nad i naszej stylizacji, ale przede wszystkim cenimy wygodę –wybieramy zazwyczaj małe kolczyki w postaci sztyftów.

Przykładem subtelnych i bardzo kobiecych kolczyków są kolczyki artystki Irminy Helak. To również kolczyki, które są bardzo wygodne, dlatego wybierane są najczęściej do codziennych stylizacji.

Kolczyki artystyczne to przedmioty, które kupujemy najczęściej wśród biżuterii artystycznej. Są wygodnym dopełnieniem całości stylizacji, a poprzez piękne kolory i fakturę podkreślają naszą urodę. Poprzez odpowiednio dobrane kolczyki możemy pokazać innym trochę własnego ja.

 

 

 

Czyż nie są cudowne? Kolczyki artystyczne to wyjątkowy dodatek bez którego trudno wyobrazić sobie kobietę. Ja uwielbiam kolczyki i noszę je na co dzień, a Wy?

Dodaj komentarz