Zdrowy zapach w samochodzie

Zdrowy zapach w samochodzie

Pachnie obłędnie, jest naprawdę przyjemnie, a czas spędzony w samochodzie płynie bardzo szybko..

Zapachy do samochodu to jednak nie tylko zapach.

Mając świadomość, jak wielki jest wpływ różnego rodzaju substancji zapachowych używanych w odświeżaczach i zapachach do samochodów na nasze samopoczucie, postrzeganie, szybkość reakcji i stan zdrowia- mocno zastanów się co pachnie w Twoim samochodzie.

 

Piękne stonowane zapachy o urzekającej woni najlepszych perfum to w 80- procentach tylko maska, pod którą kryje się cała gama trujących składników.

Zdaniem lekarzy składniki w popularnych sztucznych zapachach powodują nie tylko alergię, ale mogą spowodować osłabienie za kierownicą.

Jak objawia się zły wpływ sztucznych zapachów na zdrowie?

Najpierw delikatne drapanie w gardle, potem łzawienie oczu ( te efekty mogą pojawić się jednocześnie), a na koniec trudności w oddychaniu, mdłości i omdlenia.

Wszystkie te dolegliwości niestety nie należą do rzadkości. Przeprowadziliśmy ankietę w 50 sklepach sprzedających zapachy do samochodów. Okazuje się, że większość klientów skarży się na bole głowy i złe samopoczucie.

Okazuje się więc, że zapach musi być nie tylko piękny-przede wszystkim musi być zdrowy.

Wiemy jak wspierać kierowców zapachem

Zapachy komponowane prze Madlennnhandmade oparte są na badaniach nad właściwościami poszczególnych olejków eterycznych na ludzki organizm.

Zapachy komponowane są nie tylko pod kątem uzyskania odpowiedniego bukietu zapachowego, ale przede wszystkim pod kątem wpływu tego zapachu na samopoczucie, poziom uwagi.

Dodatkowo zapachy mają w swoim składzie odpowiednio wybrane naturalne olejki eteryczne wpływają na oczyszczenie powietrza z drobnoustrojów i bakterii.

Nasi klienci wracają po naturalne zapachy do samochodu z wielu powodów:

-Wyjątkowy bukiet zapachowy

– Doskonały wpływ na zdrowie i samopoczucie

– Wyraźna poprawa komfortu jazdy

– Rozsądna cena

Nie mamy zamiaru na siłę tworzyć zapachów udających znane perfumy- to w konsekwencji prowadzi do używania sztucznych składników. Chcemy, aby nasi klienci korzystali z siły natury.

Chcesz, aby zwiększyć swoją spostrzegawczości i uwagę?

Proponujemy White Energy lub Lavee

Jeśli lubisz akcenty cięższe i ciepłe a do tego z lekką nutką orientu proponujemy Ci wyjątkowy zapach Antiq Orient.

 

Stawiasz na lekkie akcenty lata i chcesz, aby zapach dodatkowo poprawiał Twoje samopoczucie-Citrus Summer.

Aromaterapia za pomocą olejków eterycznych dzięki naszym naturalnym zapachom do aut jest możliwa również w Waszych samochodach 🙂

 

Dodaj komentarz