Ula Pedantula i nasza Kula

Ula Pedantula i nasza Kula

To już kolejny wpis o naszych pięknych i oryginalnych kulach. Szczególnie cieszy, gdy zostają doceniane przez znane dziennikarki. Tym razem zostały zaprezentowane szerszemu gronu w poście na blogu dziennikarki TVN Uli Chincz – ulapedantula.pl

 

Wymienionych jest tam kilka produktów, które chwytają za serce i są wyjątkowe. Nasza kula jest właśnie jednym z tych niezwykłych produktów

Za każdym razem ktoś patrzy na kule ceramiczne nieco inaczej i odkrywa ich kolejną zaletę.

Doceniano je za niebanalny design i artystyczny sznyt. Fakt- nasze kule to niebanalna dekoracja. Zwracają uwagę i dodają pomieszczeniom czegoś szczególnego.

Stała i bardzo efektywna emisja zapachu to również cecha, która została zauważona przez klientów i takie blogi jak : Pachnące Historie, Perfumowa Kraina   czy Sabatah of Senses.

Nie bez znaczenia jest fakt, że kula pozwala na tworzenie własnych kompozycji , dzięki czemu rozwija naszą kreatywność zapachową. Indywidualne dopasowanie zapachu do pomieszczenia to kolejny ogromny atut naszego produktu.

Kule to też sposób na oczyszczanie powietrza i wspomaganie leczenia przeziębień. Właczając kulę w pomieszczeniu, gdzie jest przeziębiona osoba, wspomagamy jej odporność i przyspieszmy powrót do zdrowia.

 

Co tym razem zauważono w tych wyjątkowych ceramicznych produktach?

Jedna kula – wyjątkowy klimat.

Ta korzyść kul ceramicznych została tym razem mocno zaakcentowana.

To przewaga kul ceramiczncyh nad świecami. Ogromne znaczenie ma fakt, że kule piją zapach. Ceramika podczas pracy kuli absorbuje część zapachu i nawet wtedy, gdy kula już nie jest podłączona do prądu –delikatnie pachnie.

Zobaczcie z resztą sami co napisała o nas ULA

Link TUTAJ

Dodaj komentarz