Naturalny odświeżacz powietrza- piękny zapach bez toksyn

Naturalny odświeżacz powietrza- piękny zapach bez toksyn

Jak ważny jest zapach w domu wie chyba każdy z nas.

Biegamy od okna do okna i wietrzymy, gdy właśnie przygotowywałyśmy nasz ulubiony bigos, a za chwilę przyjeżdżają do nas goście. Pragniemy by nasz dom pachniał świeżą pościelą, delikatnym aromatem kwiatów lub drzew, a na koniec każdy z nas chciałby aby zapach, który wdycha był zdrowy.

Wybór zapachów do domu jest ogromny. Nikt z nas nie ma problemu, aby już za niewielkie pieniądze kupić sobie zapach, który będzie unosił się po zakamarkach naszego domostwa. Wielu z nas jednak zdaje sobie sprawę, że gdy podniesiemy poprzeczkę i zadamy sobie pytanie jakie perfumy do domu kupić, aby nie tylko ładnie pachniały ale korzystnie wpływały na zdrowie i w naturalny sposób oczyszczały powietrze, to  półka z której możemy wybierać zapachy do domu nagle się kurczy.

Naturalny odświeżacz powietrza-zdrowa alternatywa

Dziś o naturalnych odświeżaczach powietrza, ponieważ jest to alternatywa dla zapachów sztucznych i co warto podkreślić –zdrowa alternatywa.

Gdy wybieramy odświeżacz powietrza do domu te lepsze mają  wyższą cenę, te tańsze sprawiają, że cały dom pachnie tandetnym płynem do łazienki.

Wyobraź sobie teraz, że możesz spędzać wolne chwile  w otoczeniu ulubionych zapachów, będącymi w zgodzie z naturą i nie stanowiącymi zagrożenia dla zdrowia. Takie naturalne odświeżacze powietrza są w zasięgu Twojej ręki. Wszystkie odświeżacze, które mamy dostępne w ofercie nie zawierają chemii.

Co jest sercem każdego naturalnego odświeżacza powietrza?

Dla miłośników naturalnych zapachów do domu odpowiedź jest tylko jedna-olejki eteryczne i naturalne żywice.

Dobranie właściwych olejków eterycznych,  nie tylko stworzy odpowiednie nuty zapachowe ale przede wszystkim sprawi, że odświeżacz będzie posiadał prawdziwe właściwości aromaterapeutyczne.

Poniżej bardzo krótko zaprezentujemy naszą gamę naturalnych odświeżaczy powietrza. Każdy z nich charakteryzuje się nieco innym woalem zapachowym, intensywnością oraz właściwościami zdrowotnymi.

NATURALNE ODŚWIEŻACZE POWIETRZA-MADLENNNHANDMADE

Lavee

To jeden z naszych pierwszych odświeżaczy powietrza. Nie tylko jest bardzo intensywny i długo utrzymuje się w powietrzu ale doskonale radzi sobie z bakteriami i korzystnie wpływa na samopoczucie. Zarówno lawenda jak i szałwia będące głównymi składnikami zapachu mają właściwości antydepresyjne i antybakteryjne. Ten odświeżacz powietrza poprawia również koncentracje i szybko dodaje energii. To odpowiednia kombinacja olejków eterycznych sprawia, że ten maturalny zapach do domu   ma wyjątkową moc.

Onitsza

Naturalny odświeżacz powietrza nie tylko odświeża powietrze, zabija bakterie ale dzięki dużej ilości olejków eterycznych oczyszcza drogi oddechowe, ułatwia oddychanie i wspomaga organizm podczas walki z infekcjami.

Jaki jest zapach Onitszy ? To zapach na pograniczu leśnych akcentów z powiewem ziół.

Vanilly Fruits

Fani zapachów słodkich z dużą dawką soczystych cytrusów, otulonych słodkimi akordami wanilii, mogą śmiało wyciągnąć rękę po ten naturalny odświeżacz powietrza. Jest on średnio intensywny ale o wyrazistym woalu zapachowym, szybko roznoszącym się po wnętrzu domu.

Naturalne olejki eteryczne, będące głównymi składnikami tego naturalnego cytrusowo-waniliowego odświeżacza w sprayu zostały dobrane tak, aby rozpieszczać zmysły, odświeżać, dodawać energii i działać antydepresyjnie.

Chammomile

Tym razem mamy do czynienia ze znacznie większym odświeżaczem, który jest bardzo wydajny. Ze względu na dużą zawartość olejków z rumianku rzymskiego, słodkiej pomarańczy i lawendy główną korzyścią ze stosowania tego naturalnego odświeżacza powietrza jest uspokojenie organizmu, wyrównanie emocji i ułatwianie zasypiania.

Patchouli Creation

Ten odświeżacz powstał zmyślą o  fanach patchouli.  Ciepła aromatyczna patchoula, aksamitny korzenny cynamon i moc cytrusów przyprawiona pikantnym pieprzem- tak właśnie pachnie ten naturalny odświeżacz powietrza. To zapach idealny, szczególnie na zimniejsze dni.

Ten naturalny spray  może być używany dla uzyskania korzyści aromaterapeutycznych, jak i do odświeżania powietrza i usuwania  bakterii chorobotwórczych.

Jakie są największe atuty tego produktu? Najpełniej zobrazują je trzy główne korzyści :

-odświeżanie  zapachu w pomieszczeniach,

-eliminacja bakterii z powietrza

– pozytywny wpływu na samopoczucie.

Ten odświeżacz to jednak przede wszystkim piękny orientalny płaszcz, którym przykrywa on całe nasze domostwo.

Rozmarynowo Cytrynowy

To naturalny odświeżacz stworzony z myślą o fanach cierpkiego rozmarynu i akcentów cytrusowych. Pierwsze skrzypce w tej orkiestrze gra  rozmaryn, który wyczuwalny jest jako główna nuta i jednocześnie dzięki niemu produkt posiada bardzo silne działanie bakteriobójcze i oczyszczające. Cytrusy są tu użyte z jednej strony dla złagodzenia cierpkości rozmarynu, z drugiej do zwiększenia pozytywnych molekuł zapachu.

Współdziałanie rozmarynu, cytryny i szałwii sprawia, że z powietrza szybko eliminujemy bakterie. To co zasługuje na uwagę to dobroczynny wpływ zarówno szałwii, jak i rozmarynu na skórę i procesy starzenia. Olejki te dostając się do organizmu  podczas wdychania, jak i częściowo przez skórę poprawiają nie tylko nasze samopoczucie ale nawilżają i wpływają na przywrócenie witalności skórze.

Każdy z Was może sam w domu zrobić własny odświeżacz w sprayu. Jest to dużo zdrowsza opcja nie tylko dla organizmu ale i dla portfela. Aby stworzyć najprostszy odświeżacz z naturalnych składników wystarczy kilka olejków eterycznych, woda i dobra butelka ze spryskiwaczem.

Zachęcamy do tego abyście dbali o to czym oddychacie i baczniej przyglądali się składowi Waszych odświeżaczy…

Dodaj komentarz