Dwa nowe zapachy Cosy Sand i Black Diamond

Dwa nowe zapachy Cosy Sand i Black Diamond

To dwa nowe i zjawiskowe zapachy. Rąbka tajemnicy uchylam specjalnie dla Was już dzisiaj.

Otwórzcie wyobraźnie, ponieważ zabieram Was w świat, gdzie za chwilę pójdziecie dwiema ścieżkami. Każda z tych ścieżek pozwoli Wam odczuć zupełnie inne akordy zapachowe. Już jutro specjalnie dla Was próbki nowych zapachów i możliwość zawalczenia o pełna wersję.

Pierwsza ścieżka prowadzi do magicznego  zapachu Cosy Sand

To zapach ciepłego piasku wymieszanego z soczystymi akordami kwiatów, cytrusów, piżma i słodkiego cynamonu.  Zapach wyjątkowy  i otulający swoim ciepłem całą duszę. Balsam na zimne dni.

 

To enklawa, w którą zanurzysz się, gdy tylko rozpylisz w powietrze kilka kropli tego wyjątkowego nektaru zapachowego.

Zapach jest tak doskonały, że postanowiliśmy zaproponować go w kilku wersjach: Buteleczce 5 ml i 10 ml , które są idealne  do naszych kul ceramicznych  ale i do zwykłych kominków.

Druga wersja  występuje w postaci dyfuzora z patyczkami. To szybki i wygodny sposób na zapach w domu.

Druga ścieżka nieco bardziej zielona i wietrzna Black Diamond

Co kryje w sobie drugi zapach? Świeży, intensywny z nutą nowoczesnego szypru. Mieszanka trawy, ziół , cytrusów z   jaśminem, fiołkiem i  szczyptą konwalii . To wszystko doprawione cierpkimi owocami olejku jałowcowego. Prawdziwa gratka dla miłośników  intensywnych wyrazistych  zapachów.  Wyjątkowa przyjemność dla zmysłów. To zapach, który szybko zawładnie Twoją dusza . Mocny wyrazisty i z męską duszą.  Również  zaproponujemy go w wersji 5 ml, 10 ml i w postaci dyfuzora z patyczkami

Już jutro premiera i  próbki specjalnie dla czytelników bloga.

Dodaj komentarz