Perfumy do wnętrz. O czym myśli klient?

Perfumy do wnętrz. O czym myśli klient?

O czym myśli większość z nas widząc hasło perfumy do wnętrz?

Chcąc ulepszyć to co oferujemy naszym klientom zrobiliśmy małą sondę. To dla nas bardzo ważne, ponieważ widzimy jak dużo o perfumach do wnętrz mówią nam nasi klienci i czytelnicy bloga.

Od początku istnienia naszego sklepu, ta kategoria produktów  bardzo ewoluowała.  Naszą inspiracją są klienci, dlatego stworzyliśmy ankietę i popytaliśmy naszych znajomych. Zadaliśmy im kilka pytań: wszystkie dotyczyły perfum do wnętrz.

Zaczęliśmy od  najważniejszej kwestii, a mianowicie jaki rodzaj asortymentu mają na myśli klienci i czego tak naprawdę oczekują, wpisując to hasło.

Perfumy do wnętrz-jaki asortyment?

To co odpowiedzieli nam Ci, których zapytaliśmy oraz to co widzimy u konkurencji pokrywa się.

Okazuje się, że asortyment kryjący się pod tym hasłem jest bardzo szeroki. Każdy rodzaj produktów, który służy do nadania zapachu pomieszczeniom. Tak najczęściej rozumieją ,,perfumy do wnętrz’’ nasi klienci.

Co zatem wchodzi w skład asortymentu?

Wszelkiego rodzaju zapachy do domu w spraju. Są one odpowiednikiem perfum, których używamy do ciała. W tym przypadku jednak poszukujemy zapachów odświeżających pomieszczenia naszych domostw i utrzymujących się na dłużej.

Część osób, z którymi rozmawialiśmy wskazuje również odświeżacze powietrza jako główny produkt w tej kategorii. Są one najczęściej używane w naszych gospodarstwach domowych. Z uwagi na fakt, że nasz sklep specjalizuje się w naturalnych perfumach, opartych na wysokiej jakości składnikach, nie będziemy oferować odświeżaczy, które każdy z naszych klientów bez trudu znajdzie w markecie. Nasze perfumy do wnętrz, w tym również odświeżacze,  różnią się od tych marketowych przede wszystkim składem i efektem działania. Oprócz rozprzestrzeniania zapachu zabijają bakterie  oraz  dostarczają wielu korzyści aromaterapeutycznych. Zapachy w całości oparte na syntetycznych składnikach  nie mają takiej mocy i nie są zdrowe.

 

Kolejny produkt,  który wskazujecie w tej kategorii to dyfuzory z patyczkami

 

dyfuzory-perfumy do wnętrz

To bardzo popularne produkty służące do rozprzestrzeniania zapachu w domu. Są bardzo często wybierane ze względu na wygodę użytkowania i bezobsługowość.  Dyfuzory z patyczkami to nowe produkty, które pojawiły się w naszym asortymencie perfum do wnętrz. Na samym początku nie oferowaliśmy naszym klientom tego typu zapachów. Rozwijamy się jednak i staramy się aby każdy w naszym sklepie znalazł taką formę zapachu, która jest dla niego najbardziej optymalna.  Okazuje się, że myśląc o perfumach do wnętrz myślicie o ich efektywności , wyglądzie i designie oraz co ważne o  wygodzie użytkowania-to dla nas cenna informacja.

Świece, woski zapachowe oraz woreczki zapachowe do szafy.

Nasi klienci uwielbiają świece. Traktują je jako swoiste perfumy do wnętrz, ponieważ służą do nadawania zapachu pomieszczeniom. To spowodowało, że ostatnie tygodnie usilnie pracujemy nad zwiększeniem asortymentu w tej kategorii produktów.  Wybieramy dla Was najpiękniejsze zapachy, ale przede wszystkim zwracamy uwagę na jakość wosków. Zdrowie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Zapachy i perfumy do domu,  które sprzedajemy nie szkodzą.

Ceramiczne kule zapachowe-idealne połączenie z perfumami do wnętrz

kule perfum do wnętrz
wyjątkowe perfumy do wnętrz

Mówiąc o perfumach do wnętrz  promujemy nasz wyjątkowy produkt-ceramiczne kule zapachowe. Sprzedawane są w komplecie z  trzema wybranymi naturalnymi zapachami do domu.  Wyjątkowy design kul, niepowtarzalność z uwagi na ręczne wykonanie oraz wygoda i bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że jest to produkt, po który coraz częściej sięgają nasi klienci.

Naszym przesłaniem jest dostarczanie dla naszych klientów wyjątkowych zapachów do domu. Chcemy, aby klienci którzy trafiają do naszego sklepu i poszukują perfum do swoich wnętrz znaleźli coś dla siebie i wracali.

Organizujemy konkursy i wyzwania zapachowe-wszystko po to, aby rozwijać się,  dzielić się wiedzą oraz naszymi wyjątkowymi zapachami do wnętrz.

Przykład –wprowadzenie nowego zapachu: Cosy Sand oraz konkurs na naszym fanpagu.  Nasi czytelnicy i klienci mogą ocenić najnowsze perfumy do wnętrz.

perfumy do wnętrz
Perfumy do wnętrz

 

Dodaj komentarz