Nasze najlepsze świece o zapachu drzewa, żywicy i koniaku

Nasze najlepsze świece o zapachu drzewa, żywicy i koniaku

Świece o zapachu drzewa  mogą zaskakiwać swoimi różnymi obliczami. Drzewne zapachy nie muszą być ostre, cierpkie, przewidywalne lub trudne.

Decydując się na perfumy do domu w postaci wosków, czy świec zapachowych, miłośnicy drzewnych akcentów mają naprawdę duży wybór.

Każdy sklep posiada w swoich zasobach świece zapachowe o nutach drzewa, żywicy, czy koniaku. Nie zawsze te świece powalają na kolana.

Dwie świece o zapachu drzewa, żywicy koniaku- najlepsze z najlepszych

Świeca o zapachu drzewa i koniaku

Decydując się na wprowadzenie do sklepu świec zapachowych o drzewno-żywicznych akcentach wąchaliśmy naprawdę dużo świec. Wybraliśmy do sklepu tylko te, które powaliły nas na kolana swoją wyjątkowością i zaczarowały od pierwszego wąchania.

Dwie świece, które są fenomenalne jeśli chodzi o zapach, intensywność, jakość spalania i tak naprawdę całokształt .

Świeca o zapachu drzewa Yellow Wood

 

Świeca o zapachu drzewa

Jeśli pragniesz, aby otoczyć swój dom głębokim aromatem drzewnym z klasycznym i zarazem mistycznym pazurem to zwróć uwagę na świecę Yellow Wood.

Aromat cedru tańczący w objęciach mchu dębowego tworzy bazę i główną  oś tego zapachu. To co uderza zaraz po otworzeniu  metalowego wieczka estetycznej puszki, to prawdziwie drzewny zapach. To co czujesz, to mieszanka mokrego mchu wyjątkowo dobrze splecionego z akordami drzewa i coś jeszcze…

Ten tajemniczy składnik dodaje tej świecy zapachowej uroku i niezwykłości. To paczula ze swoim wyjątkowym aromatem wkracza w ten udany duet i zamienia go w arcydzieło.  Ilość paczuli w tym zapachu jest dobrana tak, że nie gra ona pierwszych skrzypiec, a mimo wszystko zmienia całą kompozycję na bogatszą, wielowątkową, wyrafinowana i wyjątkowo ciepłą.

To jeden z najlepszych zapachów jakie wąchałam. Perfumy do domu w postaci świecy i do tego z takim zapachem, to prawdziwa przyjemność zapachowa.

Świeca Yellow Wood- to przepiękny zapach drzewa i mchu dla koneserów niszowych sugestywnych i cięższych  akcentów. Naprawdę polecamy!

Świeca o zapachu drzewa dębowego, ekskluzywnego tytoniu  i koniaku: Tobacco

 

Tobacco to esencjonalny, głęboki dymny zapach z ciepłym, mchowo-balsamicznym aromatem  tytoniu wzbogaconym nutami koniaku na bazie drzewa dębowego. Prawdziwie unikatowa kompozycja dla koneserów dymnej, drzewnej słodyczy.

Dobre zapachy drzewne zaskakują i są miła niespodzianką. Tym razem proponujemy Wam nieco inną odsłonę magi drzewnych świec-Tobacco.

To świeca, która swoim woalem szybko otula pomieszczenie i nadaje każdej chwili wyrafinowany smak elegancji. Takie też było założenie twórców świecy-cieszyć się poprzez zapach każdą chwilą codzienności. To właśnie te momenty, gdzie dajemy sobie czas na odczuwanie, są perełkami codzienności.

Świeca Tobacco to ciepły a zarazem dzięki mocnym akordom ekskluzywnego tytoniu-intensywny zapach.  Świeca o zapachu drzewa i koniaku to zapach elegancji, siły i mistycyzmu. Ten rodzaj zapachów w świecach określany jest jako męski. Wiele kobiet traci jednak dla niego głowę ponieważ jest naprawdę wyjątkowy. To co czujemy nie jest wygładzone i oczywiste. To taniec wielu akordów który w efekcie intensywny dymno – słodki zapach.  Według nas to druga świeca o zapachu drzewa która jest arcydziełem.

Jesteśmy pewni, że będziecie po nią wracać 🙂

 

Dodaj komentarz