Zapachy do samochodu-magia z olejków eterycznych w małej buteleczce

Zapachy do samochodu-magia z olejków eterycznych  w małej buteleczce

Zapachy do samochodu mogą więcej niż myślisz…

Wszystko zależy jednak od tego jaki zapach wybierzesz. Perfumy do samochodu bazujące na naturalnych olejkach eterycznych  oprócz zapachu wspomagają nasz układ odpornościowy, oczyszczają powietrze i wspomagają koncentracje. Korzyści poszczególnych zapachów zależą od ich składu. W tym artykule chcemy przybliżyć ideę aromaterapii w samochodzie i wpływu zapachu na funkcjonowanie naszego organizmu.

Zapachy do samochodu-tylko z olejków eterycznych

Samochód to mała przestrzeń, dlatego bardzo ważne jest  jakie substancje znajdują się w Twoim zapachu do auta. Niejednokrotnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że zawroty głowy, dekoncentracja, nudności czy szczypanie w gardle to zasługa Twoich perfum w samochodzie. Nie zwróciłeś uwagi na skład, a okazuje się, że 95 % tego co dostępne na rynku zapachów samochodowych to sztuczne kompozycje. Kuszą wyjątkowymi bukietami zapachowymi od kwiatów po sztuczne aromaty owoców. Bardzo często się na to nabieramy, ponieważ ,, ładnie pachnie’’. Trudno jest mieć to komukolwiek za złe, ponieważ sztuczne kompozycje są bardzo rozbudowane  i dopracowane. Wybór jednak powinien być świadomy.

Zdrowy i piękny zapach w samochodzie jest jednak możliwy. Wystarczy wybrać właściwy dla siebie zapach z serii zapachów do auta na bazie olejków eterycznych.  Wybierając taki zapach możesz wybrać nie tylko pod kątem wrażeń zapachowych ale również konkretnych korzyści, które zapewnia określony zapach.

Olejki eteryczne w zapachach do samochodów-za co odpowiadają?

Olejki eteryczne w zapachach samochodowych spełniają bardzo ważne funkcje. Łącząc je w odpowiednie kombinacje uzyskujemy silny wpływ na nasz stan. Takie zapachy samochodowe pomagają zachować zdrowie oraz powodują,że w aucie oddychamy czystym, pozbawionym bakterii powietrzem.

Poniżej wypisaliśmy te właściwości olejków, które są najistotniejsze w zapachach do samochodu. Zapachy do samochodu mające w składzie podobnie działające aromaterapeutycznie olejki działają bardzo intensywnie.

Przy każdym olejku eterycznym wskazujemy, w których zapachach do samochodu znajduje się określony olejek.

Lawenda

Używamy jej do tworzenia zapachów samochodowych z uwagi na jej wpływ na mózg. Zapobiega ociężałości umysłowej i pozytywnie wpływa na koncentrację. Działą zbawiennie na emocje, uspokajając kierowcę. Dodatkowym atutem użycia lawendy w zapachach do auta jest jej pozytywny wpływ na układ oddechowy oraz bakteriobójcze właściwości. To jeden z najcenniejszych olejków eterycznych.

Zapach do samochodu Lavee zawiera dużą ilość olejku eterycznego z lawendy.

Litsea Cubeba

To olejek eteryczny, który używamy zarówno ze względu na jego mocny i odświeżający zapach jak i pozytywny wpływ na napięcia nerwowe. Użyty jest w zapachu Citrus Summer

Grejpfrut

To olejek eteryczny, który ma działanie zarówno energetyzujące, jak i poprawiające samopoczucie. Grejpfrut bardzo dobrze łączy się z innymi olejkami i sprawia, że zapach jest bardziej lotny, dzięki temu szybko odświeża powietrze. Doskonały składnik do zapachów samochodowych latem.

Użyty w zapachach do auta:  White Energy oraz Antic Orient

Sosna

To olejek eteryczny  tak cenny, jak i trudny w połączeniach. Czysty olejek eteryczny z sosny jest cierpki i nieco kwaśny. To co znamy w sztucznych zapachach samochodowych z kategorii leśny, nie ma nic wspólnego z prawdziwym zapachem olejku eterycznego z sosny.

Stworzyliśmy jednak perfumy do auta ze względu na wyjątkowo pozytywny wpływ sosny na układ oddechowy,oraz wyjątkowo dobry wpływ na koncentracje.

Sosna króluje w zapachu do samochodu Wild Pine

Trawa cytrynowa

Świeży zapach trawy cytrynowej w połączeniu z kwiatowymi akcentami to uczta dla zmysłów. Taki efekt uzyskaliśmy w zapachu do samochodu Molecules of Lemnograss. Sam olejek z trawy cytrynowej ma działanie  bakteriobójcze i uspokajające. Bardzo dobrze wpływa na nastrój,  szczególnie w połączeniu z różą. Zapach do samochodu to swoiste molekuły szczęścia, ponieważ  zapach podnosi poziom pozytywnych emocji.

Latem  zapach do samochodu  Molecules of Lemongrass jest szczególnie pożądany ze względu na właściwości odstraszające owady.

Róża

To bardzo drogi i cenny ze względu na swoje właściwości aromaterapeutyczne i zapachowe olejek.

Najważniejsze właściwości tego olejku w kontekście perfum do auta to przepiękny zapach, pozytywny wpływ na emocje, działanie przeciwbólowe oraz dobroczynny wpływ na skórę.

W przypadku zapachów do samochodu to bardzo ważne, aby  składniki zapachu nie wpływały negatywnie na  samopoczucie oraz na skórę. Nasze zapachy są projektowane tak, aby zawsze przynosiły konkretny pakiet korzyści. To dzięki odpowiednio dobranym i połączonym olejkom eterycznym, nasi klienci mogą się cieszyć pozytywnym wpływem na zdrowie i samopoczucie.

Zapachy do samochodu z różą: Molecules of Lemongrass oraz Antic Orient

Zapach do samochodu

Zapachy do samochodu-jakie będą kolejne propozycje

Wymieniliśmy tylko część olejków eterycznych, które znajdują się w składzie naszych zapachów do samochodu.

Wszystkie perfumy do auta są w stu procentach naturalne i w swoim składzie zawierają tylko 100 % olejki eteryczne i naturalne żywice.

W planach na styczeń mamy wprowadzenie obłędnego zapachu z cynamonem,dymnego zapachu na bazie kadzidła, żywicy benzoesowej i wanilii oraz odświeżającego koktajlu z rozmarynu cytryny i jaśminu.

W styczniu na naszym sklepie będzie można kupić odświeżacze do samochodu w spraju, które  będą służyć do szybkiego odświeżenia wnętrza samochodu-to nasze plany na najbliższy czas.

Staramy się na bieżąco zwiększać asortyment zapachów do samochodu, aby każdy  znalazł takie nuty zapachowe, które pokocha od pierwszego wąchania 🙂

 

 

Dodaj komentarz