Sojowe świece zapachowe

Sojowe świece zapachowe

Sojowe świece zapachowe to magia. Najpierw jest trzask zapałki, płomień i jej ciepłe światło. Potem powietrze powoli napełniane jest przepięknym zapachem wybranej przez Ciebie świecy.

Zapachowe świece z wosku sojowego to nie tylko zdrowy, nie trujący podczas palenia wosk sojowy. To przede wszystkim wyjątkowa paleta zapachów.

Sojowe świece zapachowe-wytrawne, orientalne, a może kwiatowe lub przepełnione słodyczą wanilii, czy czekolady?

Rzadko jest tak, że wybieramy cały czas jeden zapach.  W zależności od naszego nastroju, pory roku, pomieszczenia, gdzie chcemy palić świecę, czy okoliczności- pojawiają się rożne potrzeby zapachowe. Każdy zapach przenosi nas do innego świata. Nie chcemy ograniczać się do jednego, skoro mamy taki wybór!

Sojowe świece zapachowe to doskonały sposób, aby stworzyć w pomieszczeniu atmosferę ciepła. Za sprawą odpowiednio dobranej świecy zapachowej, ubieramy pomieszczenia w elegancję, klasykę , beztroską świeżość owoców,  powiew  leśnych  duktów, czy lekkość ziół.

Nasi ulubieńcy wśród sojowych świec zapachowych

Sojowa świeca zapachowa

Kanapa, kawa i dobra muzyka w tle. Czego możemy jeszcze oczekiwać? Zapachu, który zadba o nasze zmysły i rozkołysze w  woalu zapachowym.

Wybierając świece z wosku sojowego  do naszego sklepu  dbamy nie tylko o ich wysoką jakość- to standard. Każda świeca musi charakteryzować się dobrym spalaniem i być wykonana w 100 % z dobrych wosków sojowych. To jednak zapachy w świecach  sprawiają, że kochamy je miłością wyjątkową.

Mamy wiele ulubionych zapachów. Nie jesteśmy w stanie ograniczyć się do trzech. To zapachy drzewne połączone z aromatem mchów, traw i ciepłych aromatycznie żywic.

Nasz ulubieniec  świeca Yellow Wood

Sojowa świeca zapachowa drzewna

Bardzo często to również klasyczne, dobrze połączone nuty drzew i tytoniu. Przykładem świecy która jest jak na razie naszym numerem 1 wśród tego typu nut zapachowych to Tobacco.

Kochamy również zapachy łączące aromat kwiatów z siła i świeżością zielonej trawy.

Zapachowa świeca sojowa Fig jest w tej kategorii naszym ulubieńcem.

Uwielbiacie słodkie zapachy kojarzące się nieodzownie ze smakołykami? Wśród naszych świec sojowych znajdują się i takie. Przebojem jest świeca o zapachu kokosa Cocnat Milk

 

W subtelny ale i zdecydowany sposób szybko otacza swoim przepięknym aromatem całe pomieszczenie.

Jakie są Wasze ulubione świece zapachowe?

 

Świat aromatycznych i bogatych zapachów świec sojowych  otwiera nam codziennie drogę  do niczym nie skrępowanej przyjemności i sprawia, że dusze naszych domów są bogatsze.Testuj świece i wybieraj niepowtarzalne  zapachy. Dzięki nim stworzysz własną enklawę przyjemności i wyjątkową atmosferę.

Dodaj komentarz