Naturalny odświeżacz powietrza-zdrowy zapach dla domu

Naturalny odświeżacz powietrza-zdrowy zapach dla domu

Dlaczego naturalny odświeżacz powietrza zaczyna zastępować sztuczne spraye? Powodów jest bardzo wiele. Zacznijmy zatem od najważniejszego-prawdziwy zapach- nie oszukany, nie wygładzony i przede wszystkim zdrowy.

Naturalny odświeżacz powietrza-prawdziwe zapachy natury

Próbowaliście kiedyś porównywać zapach czystego olejku eterycznego np. z sosny z jego sztucznym odpowiednikiem? Różnice są ogromne.

Zapachy sztuczne są wygładzone i zaprojektowane tak aby podobały się większości. Nikt nie martwi się zbytnio autentycznością aromatu. Jeśli zapach prawdziwej sosny jest za cierpki i kwaśny  twórcy muszą go musza podrasować. W efekcie wychodzi sosna, która z prawdziwym aromatem olejku eterycznego ma niewiele wspólnego. Brak jej również korzyści jakie zapewnia prawdziwy olejek eteryczny. W naturalnych odświeżaczach powietrza znajdziesz natomiast prawdziwy zapach, wraz z całą gamą korzyści aromaterapeutycznych.

Tworząc naturalne odświeżacze powietrza dbamy o to, aby pozostawiał on po sobie piękny i trwały zapach i aby był  skomponowany tak, by przynosił kilka korzyści domownikom.  W zależności od składu naturalny odświeżacz powietrza poprawiać będzie nasz nastrój,uspokajać i relaksować, ułatwiać oddychanie, wpływać korzystnie na skórę, wzmacniać system odpornościowy oraz to co ważne- dezynfekować powietrze i niszczyć bakterie i wirusy.

Naturalne odświeżacze powietrza skomponowane są z czystych olejków eterycznych. To właśnie ich właściwościom zawdzięczają swoją moc oraz wyjątkowe naturalne zapachy.

Naturalny odświeżacz powietrza-dwa rodzaje produktów

W naszych odświeżaczach znajdziecie dwa rodzaje produktów: Odświeżacze w wersji olejki plus górska krystaliczna woda. Ze względu na fakt, że olejki nie mieszają się z wodą, otrzymujemy odświeżacze dwuwarstwowe. Przed użyciem należy pamiętać, aby wstrząsnąć butelką.

Inna wersja to olejki łączone z rozpuszczalnikiem, który nie szkodzi zdrowiu.  Propylen, którego używamy dodawany jest do leków, tak więc możecie mieć pewność, że nie zawiera niczego co szkodziłoby organizmowi.

Łączenie olejków eterycznych w naturalnych odświeżaczach-sztuka dla aromaterapii

Każdy odświeżacz, który stworzony został dla sklepu Madlennnhandmade to zapachowe dzieło sztuki, które oprócz swoich wyjątkowych walorów zapachowych  posiada konkretne korzyści.

Jeśli jednak spodziewasz się drogeryjnych zapachów – zapomnij o naturalnym odświeżaczu powietrza. W naszych zapachach niczego nie udajemy i nie maskujemy. Zbyt cierpkie akcenty łączymy z lekkością cytrusów lub  na przykład słodyczą z prawdziwej wanilii lub kwiatów. Robimy to jednak tylko, gdy olejki eteryczne mogą się ze sobą łączyć.

Poniżej dwa przykłady naturalnych odświeżaczy, gdzie połączyliśmy kilka olejków, które nie tylko tworzą piękny woal zapachowy ale mają wiele aromaterapeutycznych korzyści. Produkty te oczywiście oczyszczają również powietrze długo unosząc się w powietrze.

Naturalny odświeżacz powietrza z lawendą, cytrusami i szałwią

naturalny odświeżacz powietrza z lawendą

Lavee to jeden z najdłużej utrzymujących się w powietrzu naturalnych odświeżaczy. Stworzony tylko z olejków eterycznych.

Tworząc połączenia zapachowe, z jednej strony chcieliśmy zachować charakterystyczną nutę lawendy, z drugiej ożywić ją nieco cytrusami i dodać mocy poprzez olejek eteryczny z szałwii. Powstał odświeżacz mający wiele korzyści.

Lavee doskonale walczy z brzydkimi zapachami, długo pozostawiając po sobie świeży woal zapachowy. Duża zawartość olejku z lawendy sprawia, że odświeżacz ma właściwości bakteriobójcze , antystresowe, relaksujące, a zarazem dodające energii. Duża ilość olejku z lawendy w połączeniu z cytrusami energetyzuje i poprawia samopoczucie.

Gdzie najlepiej sprawdza się odświeżacz powietrza Lavee?

Może być używany do odświeżania salonów, łazienek toalet, pomieszczeń biurowych i klatek schodowych.

Patchouli Creation- naturalny odświeżacz z wyjątkowo ciepłą paczulą

odświeżacz z paczulą

To odświeżacz, który powstał z myślą o wyjątkowym zapachu patchouli, tak rzadko spotykanej w odświeżaczach do domu.

Co pobrzmiewa zatem w Patchouli Creation?

Na pierwszy plan wysuwa się ciepła i aromatyczna patchoula otulona korzennym cynamonem. Cięższe akordy podnoszone są dzięki olejkom cytrusowym które nadają zapachowi nieco lekkości i świeżości. Całość została doprawiona pikantnym pieprzem. Jako sklep internetowy możemy się pochwalić jedyna taką kompozycją na rynku. Nasz odświeżacz powietrza z paczulą jest w stu procentach naturalny-to rzadkość.

Dzięki temu, że Patchouli Creation został stworzony z olejków eterycznych takich   jak : patchoula, pieprz, cynamon,mandarynka,słodka pomarańcza , grapefruit- ten naturalny odświeżacz charakteryzuje się licznymi korzyściami aromaterapeutycznymi.

 

  • Wyjątkowo korzystnie wpływa na poprawę nastroju i samopoczucie
  • Zabija wiele bakterii chorobotwórczych z powietrza
  • Korzystnie wpływa na skórę

To nasz ulubiony odświeżacz powietrza zarówno ze względu na wyjątkowy zapach jak i długi czas utrzymywania się w powietrzu.

Na naszej stronie znajdziecie więcej wyjątkowych i zdrowych produktów służących do  stworzenia w waszych pomieszczeniach oazy zapachowej.

Naturalne odświeżacze powietrza

 

Dodaj komentarz