Co w butelce piszczy? Testowanie naturalnych odświeżaczy.

Co w butelce piszczy? Testowanie naturalnych odświeżaczy.

Naturalne odświeżacze są już testowane przez naszych czytelników! Ten wpis pojawił się z potrzeby podzielenia się tym wszystkim co jest nieodłącznie związane z naszymi  wspaniałymi produktami do domu.

Im dalej w las tym więcej drzew-w tym przypadku chodzi jak zwykle o zapach.

Cały czas  widzimy potrzebę udoskonalenia i tworzenia nowych zapachów do domu.  Tworzymy kolejne zapachy i kolejne wspaniałe produkty.

Zawsze staramy się dzielić wiedzą, o tym co powstaje z naszymi klientami i czytelnikami bloga. Zazwyczaj  nasi czytelnicy i obserwujący nasz profil mogą wziąć udział w testowaniu (ogłaszamy konkursy 🙂 ). Chcemy znać Wasze opinie-to dla nas niezwykle ważne!

 

Naturalne odświeżacze powietrza- najpierw dla siebie potem dla Was

Tak. Te produkty tworzyliśmy z myślą o naszych domach, ponieważ na rynku nie ma odświeżaczy które szybko radziłyby sobie z  odświeżeniem powietrza i nadaniem pięknego zapachu w domu, długo utrzymywały się w powietrzu i przede wszystkim nie szkodziły.

Z naszej potrzeby zrodził się pomysł zaproponowania  na rynku czegoś zdrowego i naprawdę skutecznego. Nie chodzi tu o jakikolwiek trend. Wychodzimy z założenia, że dobry produkt obroni się sam i przyciągnie rzesze swoich fanów.

Naturalne odświeżacze powietrza to oprócz zapachu i skuteczności  jeszcze coś bardzo ważnego.  Dla wielu to nieistotne, a jednak…

Aromaterapia-nie każdy odświeżacz to potrafi. Tylko czyste olejki eteryczne,  naturalne perfumy do wnętrz, czy nasze odświeżacze mogą poszczycić się istotnym wpływem zarówno na samopoczucie jak i na organizm. Tworząc zapachy robimy wszystko aby zwiększać siłę działania poszczególnych olejków poprzez odpowiednie ich łączenie. Ważny jest zapach ale również jego wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Co w butelce piszczy? Ocena naturalnych odświeżaczy

Naturalne odświeżacze zostały przekazane do testowania. My oczywiście robiliśmy to kilka tygodni i już mamy swoje obserwacje. Teraz o to samo poprosiliśmy was. Co będzie oceniane?

– Ile czasu utrzymuje się zapach w powietrzu i na jakiej mniej więcej powierzchni( łazienka, duży pokój czy jakiś mniejszy gabinet)?
– Jak dobrze radzi sobie z odświeżeniem powietrza?
– Jak wpływa na samopoczucie?
– Jakie są wrażenia zapachowe ? Podoba się Wam, czy to nie wasze aromaty?
– Czy widzicie różnice między sztucznym odświeżaczem, a naturalnym?

 

Czekamy cierpliwie na nasze testerki :). Ciekawi jesteśmy, czy spostrzeżenia naszych czytelników testujących naturalne odświeżacze powietrza w spraju będą zbliżone do naszych…:)

 

 

Dodaj komentarz