Co sprawia nam przyjemność w Dzień Kobiet? Magia drobiazgów.

Co sprawia nam przyjemność w Dzień Kobiet? Magia drobiazgów.

Kwiaty, słodycze, wyjścia do restauracji i upominki-nie oszukujmy się chcemy, aby takich dni było więcej. W tym dniu zazwyczaj radość sprawiają nam drobne upominki, kwiaty i zapachy. Nie ważne czy są to perfumy  czy zapachy do wnętrz. Kochamy jedne i drugie.

 

Mało kto pamięta o tym, że ten wyjątkowy dzień jest uczczeniem pamięci sufrażystek, które walczyły o prawa kobiet. Współcześnie to wydaje się nam jednak takie odległe…

Warto jednak pamiętać ,że nasze pra pra babki nie mogły same wychodzić do restauracji i wiele innych przyjemności było zakazane.

Niewątpliwie każda z na swój sposób cieszy się czasem, który ma okazję poświecić tylko dla siebie.

 

 

W tym wyjątkowym dniu mam więcej czasu dla przyjemności i pozwalamy sobie na nieco więcej egoizmu. To bardzo dobre, ponieważ pozwala nam to regenerować nie tylko siły psychiczne ale i fizyczne.

Co pomaga wam delektować się czasem wolnym, spotkaniami z przyjaciółką?

Na pewno coś pysznego  do zjedzenia. Nie ważne czy przygotuje to dla nas ktoś bliski, same czy idziemy do restauracji.  Delektowanie się przyjemnościami  smakołyków zazwyczaj odbywa się przy akompaniamencie blasku świec. Od tych  zwykłych po świece zapachowe i tea lighty-wszystkie znajdują swoich wiernych fanów.

Ciepłe płomyki migoczących świec wprowadzają magiczną atmosferę, wprawiając nas w błogi nastrój. To produkty, które nieodzownie związane są z celebrowaniem siebie, swojej duchowości i zmysłowości.

Rytuały Spa w profesjonalnych salonach, jak i te intymne w zaciszu domowym, są nieodzownie związane z magią świec zapachowych.

Jakie świece wybieracie najczęściej?

My rekomendujemy dopasowanie zapachu świecy do nastroju oraz swoich preferencji zapachowych.

Jeśli uwielbiamy zapachy niszowe, drzewne o dymnych akcentach mamy dla Was dwie fenomenalne świece:

Yellow Wood oraz Tobacco.

 

Jeśli uwielbiacie akcenty słodyczy, kwiatów możecie zapalić świece sojową Cosy Red, Holiday lub wybrać swój własny słodko-kwiatowy zapach.

Jeśli tak, jak my dbacie o zdrowie , wybierzecie świece sojowe lub z wosku pszczelego. Nie tylko pięknie pachną ale nie szkodzą zdrowiu.

Aby ten dzień ( i każdy inny gdy tylko macie na to ochotę) był jeszcze przyjemniejszy proponujemy użyć wspaniałych świec do masażu.

Świece do masażu to gratka dla duszy, zmysłu powonienia i dla naszej skóry.

Skóra po takim masażu staje się nawilżona, idealnie gładka i przepięknie pachnie.

Wypróbujcie na przykład masaż przy użyciu świecy pachnącej malinami , mlekiem i delikatną wanilią-istna rozkosz.

Polecamy całą gamę naszych świec do masażu-rozpieszczają na każdym polu i nie obciążają portfela.

Wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta!

Magda

Dodaj komentarz