I skąd wziąć te komary? Sprawdzamy świece przeciw komarom...

I skąd wziąć te komary? Sprawdzamy świece przeciw komarom...

Świece przeciw komarom trzeba przetestować. Sęk w tym, że  latających bestii jeszcze nie ma. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby produkty, które zaproponowaliśmy w naszym sklepie spełniały trzy podstawowe kryteria: były wykonane z naturalnego wosku sojowego, posiadały nienachalny zapach, nieprzeszkadzający człowiekowi, esencja zapachowa świecy  została zbudowana  tylko w oparciu o naturalne olejki eteryczne.

Świece odstraszające komary-składniki które zadziałają

Każda z trzech świec dostępnych w naszym sklepie jest stworzona z innego bukietu naturalnych olejków eterycznych.

Każdy olejek użyty w świecach ma silne właściwości odstraszające komary. Świece przeciw komarom  różnią się  składem ale i proporcjami poszczególnych olejków w świecy. Dzięki temu, że użyliśmy tylko olejków odstraszających  owady, każda ze świec jest tak samo skuteczna w walce z komarami.

Każdy z nas charakteryzuje się nieco innymi preferencjami zapachowymi, w związku z tym w naszych propozycjach znajdziecie trzy nieco odmienne bukiety.  Poniżej znajdziecie krótki opis każdej ze świec przeciw komarom:

Świeca z nutą trawy cytrynowej

To propozycja dla tych, którzy  kochają mocne, a zarazem świeże akcenty trawy cytrynowej splecione z nutą geranium oraz cytryny.

Esencję zapachową świecy tworzą trzy olejki eteryczne będące skutecznym eliksirem odstraszającym te krwiożercze owady.

Świeca z nutą  przewodnią lawendy

Ta propozycja zadowoli fanów lawendy. Nuty zapachowe tej świecy odstraszającej komary oparte są na  olejku eterycznym z lawendy połączonym z silnym akcentem rozmarynu oraz delikatnym powiewem trawy cytrynowej. Kompozycja intensywna i na pewno nie przypadnie do gustu owadom. Trio użyte w tej świecy należy do najsilniejszych  odstraszaczy owadów takich jak: komary, kleszcze, meszki.

Świeca z nutą przewodnią goździków i paczuli

Ta świeca charakteryzuje się zupełnie innymi  akcentami  zapachowymi niż dwie poprzednie. Oparta jest na orientalnym olejku z patchouli oraz olejku eterycznym z goździków.

Do tego  wkomponowaliśmy olejek  geranium i wyjątkowo skuteczną w odstraszaniu komarów cytronellę.  Delikatny olejek  cytrynowy łączy wszystkie akordy w piękną aromatyczna  całość.

 

Czas spędzany na tarasach, balkonach i przy otwartym oknie odtąd nie będzie już zakłócany przez owady. Oby do wiosny!

Nasze świece przeciw komarom

 

 

Świece przeciw komarom

Dodaj komentarz