I skąd wziąć te komary? Sprawdzamy świece przeciw komarom...

I skąd wziąć te komary? Sprawdzamy świece przeciw komarom...

Świece przeciw komarom trzeba przetestować. Sęk w tym, że  latających bestii jeszcze nie ma. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby produkty, które zaproponowaliśmy w naszym sklepie spełniały trzy podstawowe kryteria: były wykonane z naturalnego wosku sojowego, posiadały nienachalny zapach, nieprzeszkadzający człowiekowi, esencja zapachowa świecy  została zbudowana  tylko w oparciu o naturalne olejki eteryczne.

Świece odstraszające komary-składniki które zadziałają

Każda z trzech świec dostępnych w naszym sklepie jest stworzona z innego bukietu naturalnych olejków eterycznych.

Każdy olejek użyty w świecach ma silne właściwości odstraszające komary. Świece przeciw komarom  różnią się  składem ale i proporcjami poszczególnych olejków w świecy. Dzięki temu, że użyliśmy tylko olejków odstraszających  owady, każda ze świec jest tak samo skuteczna w walce z komarami.

Każdy z nas charakteryzuje się nieco innymi preferencjami zapachowymi, w związku z tym w naszych propozycjach znajdziecie trzy nieco odmienne bukiety.  Poniżej znajdziecie krótki opis każdej ze świec przeciw komarom:

Świeca z nutą trawy cytrynowej

To propozycja dla tych, którzy  kochają mocne, a zarazem świeże akcenty trawy cytrynowej splecione z nutą geranium oraz cytryny.

Esencję zapachową świecy tworzą trzy olejki eteryczne będące skutecznym eliksirem odstraszającym te krwiożercze owady.

Świeca z nutą  przewodnią lawendy

Ta propozycja zadowoli fanów lawendy. Nuty zapachowe tej świecy odstraszającej komary oparte są na  olejku eterycznym z lawendy połączonym z silnym akcentem rozmarynu oraz delikatnym powiewem trawy cytrynowej. Kompozycja intensywna i na pewno nie przypadnie do gustu owadom. Trio użyte w tej świecy należy do najsilniejszych  odstraszaczy owadów takich jak: komary, kleszcze, meszki.

Świeca z nutą przewodnią goździków i paczuli

Ta świeca charakteryzuje się zupełnie innymi  akcentami  zapachowymi niż dwie poprzednie. Oparta jest na orientalnym olejku z patchouli oraz olejku eterycznym z goździków.

Do tego  wkomponowaliśmy olejek  geranium i wyjątkowo skuteczną w odstraszaniu komarów cytronellę.  Delikatny olejek  cytrynowy łączy wszystkie akordy w piękną aromatyczna  całość.

 

Czas spędzany na tarasach, balkonach i przy otwartym oknie odtąd nie będzie już zakłócany przez owady. Oby do wiosny!

Nasze świece przeciw komarom

 

 

Świece przeciw komarom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *