Najpiękniejsze zapachy świec na wiosnę-nasze wybrane propozycje.

Najpiękniejsze zapachy świec na wiosnę-nasze wybrane propozycje.

Nowa pora roku to zmiana nie tylko  dodatków w domu ale  i również wybór nieco innych  zapachów. Wiosna to czas,  gdzie chcemy poczuć więcej energii, wigoru i nasze myśli biegną z prędkością błyskawicy do lata i wakacji.

Zazwyczaj właśnie wiosną  wybieramy zapachy z kategorii zielonych.

Kto nie lubi zapachu ogrodu po burzy? Jak wyobrażacie sobie spacer wiosną po lesie?

Czy jesteście zwolennikami  pierwszych akordów świeżo skoszonej trawy? Z jakimi zapachami Wam kojarzy się wiosna?

Zazwyczaj nasze emocje związane z tą pora roku i ulubione zapachy natury wpływają na wybory świec zapachowych do domu. Innego zapachu poszukujemy, gdy za oknem zimno a innego, gdy promienie  słońca śmiało wdzierają się przez okno.

W tym artykule zaznaczymy kilka świec idealnych na wiosnę. Jako główne kryterium wyboru przyjęliśmy świeże zapachy, które  kojarzą się z wiosną.  Kolejność jest przypadkowa. Ciężko jest wybrać tą, która najpiękniej pachnie. Uwielbiam zmieniać zapachy świec, których używam w domu. Oczywiście wracam do tych,  które mnie urzekły zapachem, zachwyciły efektywnością spalania i intensywnością  uwalnianego aromatu podczas używania.

Świeca  firmy Glyk: FIG

Jeśli ktoś zadałby mi pytanie która świeca najbardziej kojarzy mi się z wiosną i zielenią to niewątpliwie na pierwszym miejscu wymieniłabym świece Fig.

Ten zapach kojarzy mi się z wiosennym popołudniem gdy  do mojego nosa dobiega zapach świeżo skoszonej trawy, kwitnących pól i czegoś delikatnie słodkiego. Genialny zapach na wiosnę dla naszego domu!

Przeczytałam uważnie co deklaruje producent i  uwaga: Fig to  zapach ziemistej zieleni liści figowca oraz wetiwery. Delikatna słodycz świecy to wpleciony nuty kokosa.

Świeca Fresh Lilac

Kwitnące krzewy bzu to widok który wielu z nas kojarzy sie z wiosną. Słodko kwiatowy zapach w świecy Kringle Candle mocno przypomina prawdziwy zapach bzu, który znamy z wiosennych spacerów. Nie mogło zatem zabraknąć tej świecy w moim zestawieniu.

Świeca Kringle Cherry Blossom

Wiosna to również kwitnące wokół drzewa i ich zachwycający zapach. Dlaczego nie zabrać ze sobą do domu tego zachwycającego zapachu beztroskiej wiosny. Świeca Kringle Cherry Blosom to kolejna doskonała propozycja na wiosnę.

Świeca  Strawberry Lemon Tumbler

Tym razem nowość.  Wiosna to niewątpliwie również truskawki, które królują  nie tylko na naszych stołach ale również w ogrodach. Któż nie wyczekuje pierwszych truskawek w maju? Dla mnie truskawki i piękny zapach ze świeżymi truskawkami w roli głównej jest wart  przedstawienia jako propozycja na wiosnę.

Świeca zapachowa Kringle Dew Drops

Co jeszcze kojarzy nam się z wiosną? To wiosenne burze i zapach traw i kwiatów zmieszany z ozonem. Tak piękny zapach próbuje odzwierciedlić świeca Dew Drops. Nie jest to wprawdzie  zamknięty w świecy zapach po burzy ale jest piękny i przywodzi na myśl wiosenną porę.

Zapach świecy Dew Drops to  świeżość i mieszanka pięknych kwiatów w jednym. Idealna propozycja dla romantyczek kochających połączenia kwiatów i świeżości.

Propozycji kojarzących się z wiosną jest znacznie więcej. Jakie są Wasze ulubione zapachy na wiosnę? W jaki zapach ubieracie dom w ten szczególny czas?

Dodaj komentarz