Zapach do samochodu z lawendy – 6 korzyści o których nie wiedziałeś?

Zapach do samochodu z lawendy – 6 korzyści o których nie wiedziałeś?

Zapach z lawendą-sześć razy na tak. Korzyści jest znacznie więcej, zobacz jednak te najważniejsze.

Nie trzeba być maniakiem naturalnych produktów, aby docenić te zapachy do samochodu,  które stworzone są  wyłącznie z czystych olejków eterycznych.

zapachy do samochodu z olejków eterycznych

Przedstawiamy Wam jeden z naszych najlepszych zapachów- wykonany w 80 % z czystego olejku eterycznego, a pozostałe 20 % to mieszanka  olejków eterycznych z bergamotki, słodkiej pomarańczy i szałwii lekarskiej.

Zapach jest doceniany nie tylko ze względu na niebanalny świeży zapach ale również wpływ na  nastrój i umysł.

6 najważniejszych korzyści zapachu do samochodu z lawendy i cytrusów

  • Bardzo szybko rozchodzi się w samochodzie, a jego świeży przyjemny zapach sprawia, że powietrze jest lżejsze i rześkie.

 

  • Doskonale wpływa na umysł poprawiając koncentrację. ( Skoncentrowana dawka olejku eterycznego z lawendy w połączeniu z cytrusami ma działanie pobudzające.)

 

  • Lawenda znana jest ze swoich właściwości przeciwgrzybicznych i antybakteryjnych. Używając zapachu do samochodu z lawendą oczyszczasz powietrze samochodu z chorobotwórczych bakterii.

 

  • Lawenda w połączeniu z szałwią lekarską wspomaga również system odpornościowy. Szczególnie polecany w okresach wzmożonych zachorowań.

 

  • Mieszanka olejków eterycznych z lawendą na czele, którą zaproponowaliśmy w naturalnym zapachu do samochodu Lavee poprawia nastrój i ma działanie antydepresyjne.

 

  • Korzystnie wpływa na skórę ( zasługa olejku eterycznego z lawendy i szałwii).

 

Zapach do samochodu z lawendy-Tu zobacz nasz produkt Lavee 

 

Tworząc każdy zapach do samochodu kładziemy nacisk na takie połączenie olejków, które będzie przynosiło maksymalną ilość korzyści. Robimy również wszystko, aby zapach był przyjemny dla nosa i uprzyjemniał podróż.

Dużo łatwiej stoi się w korku, gdy nasz samochód spowity jest naturalnymi aromatami lawendy splecionej z pomarańczą i szałwią.

To zapach od którego nie zaboli Cię głowa. Jest bezpieczny i w stu procentach naturalny!

Nie truj się zatem wybierając sztuczne zapachy, które oprócz pięknego zapachu nic dobrego nie wnoszą.  Dłuższe przebywanie w oparach syntetycznych zapachów może powodować zawroty głowy, bóle i mdłości.

Zdecydowanie rekomendujemy wybór naturalnych zapachów, a Wybór  oczywiście należy do Was.

Dodaj komentarz