Dziki las w samochodzie – leśny Wild Pine

Dziki las w samochodzie – leśny Wild Pine

Zapach do samochodu nie tylko powinien być  trwały.  Powinien  być zdrowy i sprawiać, że codzienna jazda samochodem jest po prostu przyjemniejsza. Takie zapachy to skarb każdego kierowcy!

Wiemy, że to co naturalne nie szkodzi zdrowiu i pomaga zachować koncentrację i lepsze samopoczucie.

NATURALNE ZAPACHY DO SAMOCHODU

Na temat wpływu olejków eterycznych na nasz organizm, przeprowadzono niejedno badanie.

Wiele opisów na ten temat znajdziecie na blogu  Dr. Axe.

Odpowiednio dobrane olejki eteryczne sprawiają, że  zapach do samochodu może przynosić wiele więcej korzyści, niż tylko samo odświeżenie powietrza.

Dziś nieco więcej o zapachu lasu. Zapach do samochodu o aromacie lasu to nasza wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy kochają akcenty drzewne wymieszane z akordami ziół.

 

Zapach lasu w samochodzie-wyjątkowa mieszanka olejków w Wild Pine

Leśny zapach do auta

Wyjątkowe połączenie olejków eterycznych nie tylko wygładziło nieco zadziorną sosnę ale sprawiło, że zapach dużo lepiej wpływa na koncentrację samopoczucie i odświeżenie samochodu.

Co kryje się w leśnym zapachu Wild Pine?

Intensywny zapach olejku eterycznego z sosny złamany jest  świeżym powiewem lawendy i cytryną połączoną z trawą cytrynową.

Leśny zapach  Wild Pine to czyste olejki eteryczne i taki sam jest również aromat z mieszanki tych olejków: mocny, świeży intensywny i przede wszystkim zdrowy.

Jaki jest dokładny skład tego leśnego zapachu do samochodu?

To mieszanka takich olejków eterycznych jak:  sosny, cedru, lawendy, palmarosy, kadzidłowca i trawy cytrynowej.

Stawiamy na korzyści aromaterapeutyczne zapachu i jego pozytywny wpływ na kierowce podczas jazdy. Ten zapach  działa na wielu płaszczyznach odświeża umysł, poprawia koncentrację, dodaje energii i ułatwia oddychanie, nawet podczas kataru.

Przebywanie w samochodzie, gdzie unosi się zapach mieszanki olejków eterycznych sosny,lawendy, cedru, palmarosy wspomaga walkę z przeziębieniem i zmniejsza ilość drobnoustrojów w powietrzu. To głównie za sprawą sosny i lawendy czujemy ten wyjątkowy mocny i świeży powiew. Trawa cytrynowa i palmarosa  łagodzą nieco zapach.

 

JAKI JEST ZATEM ZAPACH DO SAMOCHODU WILD PINE?

To zapach dzikości lasu mający w sobie jednocześnie  dużo akcentów świeżości traw i ziół.  To zapach  bardzo intensywny i wdzierający się w każdy zakamarek twojego nosa.

Jeśli zatem kochasz  wygładzone sztuczne zapachy to poszukaj łagodniejszych nut, ponieważ w tym zapachu postawiliśmy na mocne odświeżenie i intensywną moc aromaterapeutyczną wszystkich olejków wchodzących w skład zapachu.

 

Dodaj komentarz