Zapach do samochodu na wiosnę-nasza interpretacja i propozycje.

Zapach do samochodu na wiosnę-nasza interpretacja i propozycje.

To naturalne, że zapachy którymi się otaczamy dobieramy między innymi również pod kątem pory roku.

Zupełnie innych zapachów do auta szukamy zimą, gdy wszędzie szukamy więcej ciepła,  a zupełnie innych latem, czy wiosną.

Wiosna to czas szczególny. Nie wiem jak wy ale my uwielbiamy wiosnę. Wszystko budzi się do życia, promienie słońca zapraszają nas na dłuższe spacery i sprawiają, że świat staje się przyjaźniejszy.

Zapach do samochodu na wiosnę-dla kochających naturę i nie tylko!

Przez kilka ostatnich miesięcy postawiliśmy sobie za cel stworzenie nowych  produktów. Jedną z naszych nowości jest propozycja zapachu do samochodu na wiosnę.

Jak wyobrażacie sobie taki zapach? Jakie nuty powinien zawierać? Chcecie znać naszą interpretację wiosny?

Na pewno nie powinno w niej zabraknąć słonecznych nut takich jak bergamotka czy orzeźwiający grejpfrut. Chcieliśmy jednak by zapach był bardziej zielony niż pozostałe zapachy, a jednocześnie taki którego będzie nam ciągle mało.

Do uzyskania takich orzeźwiających, a zarazem zielonych nut testowaliśmy rożne połączenia z melisą, rozmarynem, cytryną.

 

Bardzo chcieliśmy wpleść nuty orzeźwiającej mięty, która dodatkowo wpływa fenomenalnie na koncentarcję.

Jak jednak osłodzić taki zapach aby był jeszcze bardziej apetyczny? Z czym go połączyć aby był szlachetny?

Próbowaliśmy połączeń z oudem, wanilią piżmem. Postanowiliśmy końcu że wprowadzimy dwa rodzaje-całkowicie naturalny tylko z olejków. Nieco bardziej drapieżny a zarazem o silnych orzeźwiających akcentach wiosny.

Drugi jest kompozycją dla koneserów wygładzonych zapachów, którzy szukają zdrowszych propozycji ale nie przeszkadza im mały dodatek składników do produkcji perfum takich jak piżmo czy oud.

  • Butterfly Dream
  • Spring Water

Dodaj komentarz