Dyfuzor o zapachu paczuli czekolady i ambry- uczta dla zmysłów

Dyfuzor o zapachu paczuli czekolady i ambry- uczta dla zmysłów

Każdy z nas ma swoje ulubione perfumy. Im mocniej interesujesz się światem zapachów tym nos idzie bardziej w kierunku mocno niszowych i złożonych wielowymiarowych kompozycji.

Naturalny dyfuzor o zapachu paczuli to uczta dla zmysłów dla wszystkich ubóstwiających ciekawe połączenia paczuli. W sklepie Madlennnhandmade nie brakuje naturalnych niszowych zapachów.  Z nutą przewodnią paczuli mamy do zaoferowania Black Patchouli i Black Diamond

Black Diamond-oda do zmysłów

Dyfuzor zapachowy, który proponujemy wszystkim miłośnikom paczuli jest jednak czymś więcej niż hołdem dla aromatu paczuli. To nasza interpretacja jednej z odsłon paczuli. W tym zapachu przybiera tajemniczą ale jednocześnie  bardzo elegancką postać.

To doskonały zapach do domu dla wszystkich kochających niebanalne połączenia zapachowe. Tym razem  orientalne nuty paczuli zostały połączone z akordami róży, ambry , żywicy benzoesowej, róży, wanilii czarnego aromatycznego pieprzu i czekolady. Zapach niezwykle ciepły i intensywny.

Jak opisać zapach dyfuzora Black Diamond?

Dyfuzor bardzo przypomina nutą zapachową perfumy Montale Black Aoud, ponieważ mocno wyczuwalny jest tu aromat róży. Zamiast mocno wyczuwalnej żywicy agarowej możesz wyczuć nuty ciepłej i słodkiej czekolady i wanilii. Brązowa ambra dodaje kompozycji klasy i tajemniczego mroku.

Jeśli szukasz dyfuzora o zapachu naturalnej paczuli, który zachwyci Cię swoją  magią -poznaj ten zapach.

Dyfuzor o zapachu paczuli: Black Patchouli

Zapach dyfuzora rozchodzący się leniwie po pomieszczeniu budzi wiele zmysłów. Jest drapieżny, zmysłowy, pikantny i mocno orientalny.

To zapach dla miłośników paczuli w drapieżnej odsłonie.

Ten piękny orientalny i aksamitny olejek został mistrzowsko połączony  z drapieżnym i wychodzącym na pierwszy plan czarnym pieprzem.

Nuty, które starają się przebić pochodzą od zachłannej i zmysłowej róży. W tym zapachu jest jednak tłem pozwalającym odgrywać wrażenie nutom paczuli i czarnego pieprzu.  Ogłady kompozycji nadaje woal białego piżma. To perfumy  dla osób poszukujących nieszablonowych orientalnych  bukietów zapachowych.

 

 

Dodaj komentarz