Jakie są Wasze najpiękniejsze zapachy do samochodu?

Jakie są Wasze  najpiękniejsze zapachy do samochodu?

Zapach jest bardzo intymnym i osobistym przeżyciem związanym z naszymi zmysłami. Mamy swoje ulubione propozycje zapachowe, również  w kategorii zapachów do samochodu.

To jakie zapachy wybieramy dla siebie związane jest z naszą osobowością, przeżyciami w przeszłości oraz z pamięcią zapachową.

Rodzaj zapachów, który preferujemy zazwyczaj zmienia się również na przestrzeni czasu. Potwierdzałoby to oczywiście wpływ naszych doświadczeń, emocji pamięci zapachowej  na nasz wybór.
Przykład: osoby, które wchodzą w świat orientalnych, cięższych zapachów i często z nimi obcują na przestrzeni czasu coraz częściej sięgają po zapachy mające w swoim składzie nuty drzewne, żywiczne lub dymne.

Mamy oczywiście w naszych zapachach  propozycję cięższą i orientalną

zapach do samochodu Antic Orient

Nasze czarne konie wśród zapachów do samochodu

Sądząc po wyborach naszych klientów wśród naszych zapachów są takie propozycje, które wybierane są znacznie częściej i takie po które wracacie.

Wpływ na to ma nie tylko przypisany do określonego zapachu bukiet zapachowy ale jego wpływ na psychikę i samopoczucie i zdrowie.

Kolejną ciekawą rzeczą, którą widzimy wśród naszych klientów jest sezonowość zapachów do auta.

W okresie wzmożonych zachorowań na przeziębienie i grypę  dużo częściej wybierane są zapachy do samochodu poprawiające oddychanie i wspomagające odporność.

Do tych zapachów należą Wild Pine-zapach o głównych nutach sosny osnutej nutą cytryny, palmarozy i lawendy.

Zapachem poprawiającym samopoczucie i będącym tzw. świeżą klasyką jest Molecules of Lemongrass.

 

Ten zapach z kolei to doskonały zapach przejściowy, który idealnie  wybrzmiewa w samochodzie zarówno zimą jak i wiosną. Zapach   jest bardzo świeży, a zarazem lekko aksamitny i soczysty. Nuty zapachowe róży połączone z cytrusami trawą cytrynową i Ylang Ylang sprawiają, że nasz samochód staje się luksusowym ogrodem zapachów.

 

Najczęściej wybierany zapach_Lavee i White

Ten zapach odporny jest na zmienność pór roku. Okazuje się, że kochamy lawendę i uwielbiamy do niej wracać.

Drugim zapachem, który was zauroczył  jest White Energy. Nasi klienci wracają  ze względu na jego zapach i  wyjątkowy wpływ na koncentrację. Bardzo świeży ogon zapachowy błyskawicznie ożywia wnętrze samochodu i zaprowadza w nim swój własny pozytywny nastrój.

 

Za kilka dni na stronie będzie dostępny  nowy zapach do samochodu  na wiosnę Butterfly.

Bardzo ciekawi jesteśmy Waszej opinii o tym zapachu. Przygotowaliśmy na ten nowy wspaniały sezon kilka nowości. Jedną z nich będzie możliwość zamówienia próbek zapachowych, aby móc zapoznać się z zapachami i wybrać ten właściwy dla siebie.

Jakie Wy zapachy preferujecie w Waszych samochodach?

Wybieracie zapachy naturalne czy syntetyczne?

najpiękniejsze zapachy do samochodu

Dodaj komentarz