Dyfuzory na lato lekkie, odświeżające ale wciąż intensywne

Dyfuzory na lato  lekkie, odświeżające ale wciąż intensywne

Uwielbiamy  czas, gdzie szeroko otwieramy okna i karmimy się świeżym powietrzem i coraz większymi dawkami słońca. O zapach w domu dbamy nieco inaczej niż  jesienną i  zimową porą.

Wybieramy nie tylko  inne nuty zapachowe ale również rodzaje odświeżania i emisji zapachu .

Zapraszamy lato do naszych wnętrz różnymi sposobami!

Jakie zapachy królują latem?  

Zapachy na lato, które wybieramy do naszych domów są przedłużeniem potrzeby zaproszenia lata  na jak najdłużej.  Nasze nosy idą zatem w kierunku letnich kwiatów i świeżych owoców i ziół.

Zapachy świeże i lekkie, które szybko odświeżają pomieszczenia, czyste jasne i delikatne nuty. To one kradną nam błogie uśmiechy i pozwalają   nawet na kanapie w salonie czuć się jak na łące lub w ogrodzie.

Dyfuzory zapachowe –zaproszenie letnich akordów do naszych domów

Kadzidełka i kominki na te kilka miesięcy mają urlop. Latem dużo częściej wybierane są dyfuzory zapachowe z patyczkami.

Ich intensywność w dużej mierze jest wystarczająca, a dobra cyrkulacja powietrza w okresie letnim poprzez otwarte okna zapewnia lepszą wędrówkę zapachu.

Jakie dyfuzory zapachowe możemy Wam polecić na lato?

Green Rose

Mocno świeża kompozycja, która urzeknie Was swoim zielonym akcentem. Jeśli uwielbiacie zieleń, świeże akcenty traw i owoców, a do tego kładziecie nacisk na produkty całkowicie zdrowe i naturalne-  Green rose jest propozycją dla Was

Składniki:  Olejek eteryczny z bergamotki, cytryny, grejpfruta, ylang ylang oraz trawy cytrynowej, róży, alkohol etylowy rektyfikowany.

Lavender Hills

To propozycja na lato dla fanów akcentów lawendy i cytrusów.

Jeśli możesz wyobrazić sobie spacer ścieżką,  gdzie  z jednej strony  na wyciągnięcie ręki masz  pola lawendowe, a po drugiej stronie  gaj, w którym dojrzewają świeże cytrusy- to tak pachnie Lavender hills.

To również w stu procentach naturalny dyfuzor zapachowy zawierający w swoim składzie wyłącznie olejki eteryczne i alkohol rektyfikowany, który jest nośnikiem zapachu.

White Freesia

To jeden z najpiękniejszych zapachów lata. Frezja gruszka i bergamotka tworzą główne nuty zapachowe.

To wyjątkowe połączenie sprawia, że zapach jest intensywny, kwiatowy i wyjątkowo świeży.

Więcej dyfuzorów znajdziecie w naszej zakładce:

Dyfuzory z patyczkami

 

Dodaj komentarz