Orzeźwiające zapachy do samochodu-jak wypędzić zmęczenie?

Orzeźwiające zapachy do samochodu-jak wypędzić zmęczenie?

Zimą musi być zimno, a latem gorąco. Zdecydowanie uwielbiamy  temperatury, gdy jesteśmy nad wodą, czy na przykład na hamaku pod drzewami. Są jednak obowiązki i trzeba czasem wsiąść do auta i coś załatwić. Długie podróże przy wysokich temperaturach do przyjemności nie należą.

Oprócz zaopatrzenia w wodę dobrze jest zadbać, aby wspomóc nasz mózg jeszcze inaczej.

A może zrobić to  poprzez odpowiednią stymulację zapachem?

Zapachy do samochodu na bazie olejków eterycznych nie tylko uprzyjemnią każdą podróż dzięki oryginalnym bukietom zapachowym ale orzeźwią  i wpłyną na zwiększenie odczuwalnej energii.

Poniżej wybraliśmy cztery  propozycje, które idealnie nadają się do samochodu właśnie latem: White energy, Lavee i Butterfly, Wild Pine

To całkowicie różne zapachy , dlatego jest szansa, że któryś z nich przypadnie Wam do gustu.

White energy

To jeden z naszych zapachów, który króluje właśnie latem. Mocna nuta szałwii i grejpfruta sprawia, że zaraz po umieszczeniu zapachu w samochodzie czujesz przypływ energii.  To zapach z kategorii cytrusowych z wyczuwalnym woalem ziołowym w postaci szałwii.

Grejpfrut w połączeniu z szałwią i cytryną wyjątkowo dobrze orzeźwiają i stymulują mózg.

Lavee

Duża dawka lawendy w połączeniu z cytrusami  potrafi doskonale wpłynąć na naszą koncentrację.

Zapach Lavee jest świetną propozycją dla tych którzy w zapachu szukają orzeźwienia i przyjemności z obcowania z zapachem .  To bukiet o wyjątkowym zapachu lawendy, słodkiej pomarańczy, bergamotki i  szałwii.

Wild Pine

Ten orzeźwiający zapach do samochodu to z kolei propozycja dla miłośników leśnych zapachów. Nasza interpretacja sosny jest jednak oryginalna. To co wyczujesz w zapachu to mieszanka akcentów sosny, trawy cytrynowej, kadzidła i lawendy.

Stawiamy na korzyści aromaterapeutyczne zapachu i jego pozytywny wpływ na kierowce podczas jazdy. Ten zapach ma wiele zadań specjalnych : odświeżyć umysł, poprawić koncentrację i ułatwić oddychanie, nawet podczas kataru.

Butterfly

To hit tego sezonu. Pokochaliście go, gdy tylko został wprowadzony. Jego największą zaletą jest piękny wiosenny zapach.

Na przepiękny bukiet zapachowy i wyjątkowo korzystny wpływ na kierowcę wpływają takie oto składniki; olejki eteryczne trawy cytrynowej, cytryny oraz absoluty wanilii, bobu tonka, fiołka konwalii i róży.

Dodaj komentarz