Dyfuzor o zapachu lawendy - wybór nie tylko Lawendomaniaków

Dyfuzor o zapachu lawendy - wybór nie tylko Lawendomaniaków

Lawendomaniacy ubierają swoje cztery kąty w przeróżne połączenia lawendy.

Wielu z nas chce zabrać wspaniałe akordy pola lawendowego do domu i cieszyć się tym wszystkim co dają nam te niepozorne fioletowe kwiaty.  Nasza propozycja połączenia silnych akordów lawendy z orzeźwiającymi nutami cytrusów, zimnym powiewem szałwii, słodkimi akcentami róży i bobu tonka   okazała się wyjątkową ucztą zapachową. Cieszymy się, że doceniacie ten wyjątkowy zapach.

Dyfuzor o zapachu lawendy z cytrusami-wasz najczęstszy wybór

To właśnie Lavender Hills jest najczęściej wybierany przez naszych klientów. Z informacji od was okazuje się, że wracacie po niego ponownie ze względu na jego orzeźwiający zapach, długotrwałe działanie dyfuzora w pomieszczeniach oraz coś co sprawia, że w jego otoczeniu dobrze się czujecie.

Dlaczego tak się dzieje?

Wielu z Was wie , że większość dostępnych u nas dyfuzorów składa się wyłącznie z olejków eterycznych.  Dbamy o to, aby zaproponować naszym klientom nie tylko oryginalny zapach ale również korzyści dla zdrowia.

Decydując się na naturalny dyfuzor zapachowy, nie tylko aromatyzujesz swoje pomieszczenia ale korzystasz z aromaterapeutycznych właściwości mieszanki olejków eterycznych .

Dyfuzor o zapachu lawendy z cytrusami wpływa bardzo korzystnie na nastrój i odczuwany poziom energii wewnętrznej. Pobudza do działania i orzeźwia umysł. To bardzo dobra propozycja na letnie dni, gdy często nawet w domu potrzebujemy orzeźwienia .

Jeśli nie przepadacie za dyfuzorami zapachowymi z patyczkami mamy dla was inną propozycję: ceramiczne kule zapachowe.  To dekoracyjny produkt, który dodatkowo spełnia funkcję zapachową.

Nie tylko lawenda znajdzie w nich swoje miejsce…

Wystarczy, że wlejesz swój ulubiony naturalny zapach do wnętrza kuli i już po kilku minutach w całym pomieszczeniu rozchodzić się będzie przepiękny zapach.

Nasze kule ceramiczne wykonane są z pasji do ceramiki. Każda jest rękodziełem –wykonana ręcznie przez współpracujących z nami artystów ceramików.

 

dyfuzor zapachowy kula ceramiczna

Dzięki kulom połączyliśmy piękno ceramiki i zapachu. Teraz możesz się tym wszystkim cieszyć w swoim domu.

Dodaj komentarz