Efektywne dyfuzory zapachowe-karafki z perfumami i ceramiczne kule

Efektywne dyfuzory zapachowe-karafki z perfumami i ceramiczne kule

Efektywne dyfuzory zapachowe

Dyfuzory zapachowe ubierają wnętrza i nadają im  specyficzny klimat.  Od dawna  ludzie dostrzegali związek zapachu z emocjami i postrzeganiem tego co widzimy.

Zamknij oczy i wyobraź sobie,  że wchodzisz do wnętrza,  gdzie od progu wita Cię ciepły aromatyczny zapach kawy, czekolady i cytrusów z przyprawami. Aż chce się wchodzić!

Dyfuzor zapachowy kawa, czekolada, paczula

Wnętrze, które tak pachnie jest na pewno przyjazne i przytulne, a ludzie mieszkający tam pełni pozytywnych emocji.

Takie są skojarzenia większości osób. Są zapachy, które kojarzą się nam z czystością, energią, a są zapachy, które nas po prostu rozleniwiają i zachęcają do relaksu. Aby zapach witał nas już od progu trzeba postarać się o efektywny dyfuzor zapachowy.

My polecamy dwa rodzaje : tradycyjny dyfuzor w buteleczkach z patyczkami oraz piękne dekoracyjne kule zapachowe, które również doskonale emitują zapachy.

Dyfuzor zapachowy-pachnące patyczki i karafki z perfumami do wnętrz

 

Dyfuzory zapachowe idealnie się sprawdzają we wszelkich pomieszczeniach domowych (sypialnia, salon, łazienka, hall) jak również biurach, recepcjach, gabinetach kosmetycznych, gabinetach stomatologicznych, poczekalniach itp.

Po prostu wszędzie tam, gdzie chcemy wyczarować piękny zapach.

 

Jakie są zalety takich dyfuzorów?

– Oryginalna stylistyka – elegancki wygląd,

– Wyjątkowo wygodne- stawiasz karafkę w wybranym przez Ciebie miejscu , a zapach sam będzie się ulatniał. Musisz tylko pamiętać o wymianie patyczków za około miesiąc aby zapach ciągle był intensywny.

– Dyfuzory zapachowe dostępne są z najróżniejszymi bukietami zapachowymi.  To co ważne posiadamy również naturalne dyfuzory zapachowe-tylko z olejków eterycznych

– Możliwość dokupienia samego olejku zapachowego

Dyfuzory zapachowe w karafkach i butelkach z  patyczkami rattanowymi działają na zasadzie dyfuzji.  Specjalnie spreparowane patyczki rattanowe nasiąkają płynnymi perfumami z karafki po czym pod wpływem ciepła z otoczenia powoli odparowują uwalniając piękny zapach.

Poniżej znajdziesz dyfuzory o różnych pojemnościach i kilku wybranych wyjątkowych bukietach.

Dyfuzor zapachowy Hedonise

To kult czystej przyjemności z zapachu.

Bardzo  wyrazista kompozycja,  która od pierwszych chwil zabiera nas w wymiar przyjemności. Nowoczesne chyprowe nuty , świeży a jednocześnie ciepły zapach. Idealny również na chłodne dni.

 Dyfuzor zapachowy z  nutami paczuli

Piękna aksamitna paczula została spleciona z intensywnym i wychodzącym na pierwszy plan czarnym pieprzem. Z tyłu z majaczy róża,  która w tym zapachu jest jednak tłem pozwalającym odgrywać wrażenie nutom paczuli  i czarnego pieprzu.  Ogłady kompozycji nadaje woal białego piżma. To perfumy  dla osób poszukujących nieszablonowych orientalnych  bukietów zapachowych.

 

 

Dyfuzor zapachowy Wild Jasmin

Dzikie nuty ziół  połączone z cytrusami , jaśminem oraz różą sprawiają tworzą niebanalną kompozycję . Zapach tego dyfuzora nie jest nachalny i męczący. Aromat rozprzestrzenia się  szybko  po całym pomieszczeniu oczarowując swoim wyjątkowym woalem zapachowym.

 

Dyfuzory zapachowe w postaci kul ceramicznych

 

To nasz unikalny produkt i nasz autorski pomysł na intensywny i zdrowy zapach w domu.

Kule ceramiczne przyciągają wzrok, są wyjątkowym elementem dekoracyjnym ale nie to w nich jest najważniejsze. Zostały zaprojektowane aby emitować zapach nie zmniejszając przy tym właściwości zdrowotnych naturalnych perfum do wnętrz.

Perfumy do wnętrz są mieszankami olejków eterycznych i w zależności od tego, które wybierzesz  możesz znacznie poprawić swoje samopoczucie, poradzić sobie ze zmęczeniem umysłowym lub zrelaksować się i uspokoić.

Samo używanie kul jest bardzo proste i bezpieczne. Wystarczy, że otworzysz kulę i wlejesz do misy w środku wybrane perfumy do wnętrz. Potem włączasz przycisk i za kilka minut cieszysz się wyjątkową ucztą zapachową.

Dodaj komentarz