Świece do masażu od pachnącego rytuału do celebrowania chwil

Świece do masażu od pachnącego rytuału do celebrowania chwil

Świece do masażu to więcej niż odżywczy pachnący rytuał. To produkty stworzone z myślą o zmysłach i doznaniach. Powstały ku  przedłużeniu magii chwili i docenieniu siły zapachów.

Świece do masażu jeden produkt, a tak wiele.

Po pierwsze zapach…

Pierwsze co doceniamy w świecach do masażu to ich urzekające i zmysłowe zapachy. Cudowny aromat towarzyszy nam zaraz po otworzeniu pudełeczka , potem tańczy w przestrzeni wraz z migającym płomieniem świecy, stopniowo wprowadzając atmosferę relaksu i intymności, aby na koniec być jeszcze bliżej bo bezpośrednio na naszym ciele.

Wybierając świecę do masażu musisz  wybrać taki zapach, w którym uwielbiasz przebywać oraz, który  wywołuje pozytywne skojarzenia. To bardzo ważne, ponieważ podczas całego rytuału zapach otacza Cię i wprowadza wyjątkową aurę.

Po drugie odżywcze składniki

Świece do masażu to wyjątkowa bomba odżywczych substancji dla skóry. Wybierając tą właściwą dla siebie, zastanów się co chcesz dostarczyć skórze-co na ten moment jest jej bardziej potrzebne. Jeśli wybierasz świecę do masażu we dwoje- wybierz taką,  która nawilża, zostawia delikatną warstwę nawilżającą i przede wszystkim rozpieszcza zapachem. Cały rytuał ma być czasem zarezerwowanym dla ducha i ciała.

Świetną propozycją wśród świec do masażu, którą gorąco polecamy jest świeca z kolekcji kropel.

Świeca kropla słodyczy malina wanilia śmietanka

To upojna zmysłowa rozkosz dla tych, którzy uwielbiają aromaty owoców i słodyczy. Naturalny olejek waniliowy ma właściwości relaksujące i uspokajające. Zawarte w świecy odżywcze oleje ( kokosowy, masło shea, ) odżywiają skórę, pozostawiają ja nawilżoną  i aksamitną w dotyku. Magia świecy do masażu sprawia, że romantyczne chwile przeżywane są intensywniej, a zmysły nastawione są na odczuwanie.

Jeśli stawiasz na orientalne zapachy, chcesz stworzyć namiastkę tajemniczego klimatu, a do tego odżywić skórę proponujemy świecę Kropla Orientu

Dla wszystkich miłośników intensywnej regeneracji i zielonych naturalnych ogonów zapachowych polecamy całkowicie organiczną świecę do masażu :

Zielona regeneracja.

Świeca do masażu ZIELONA REGENERACJA to optymalnie dobrane składniki odżywcze takie jak: masło oliwne, masło Shea i wosk z zielonej herbaty.

Dzięki zastosowanym składnikom, ta świeca do masażu wykazuje właściwości odmładzające, wygładzające i nawilżające skórę. Działa ochronnie, tworząc na powierzchni skóry delikatny film hydrofobowy, szczególnie przydatny podczas wiatrów i mrozów.

Po trzecie atmosfera intymności

Żaden inny produkt nie tworzy takiej atmosfery i nie zbliża ludzi jak świece do masażu. To nie tylko przyjemność ale wspólne cieszenie się rozpieszczaniem zmysłów i celebrowaniem magii chwili. Podczas rytuału masażu wytwarza się ogromna ilość endorfin-to właśnie dlatego gdy tylko raz spróbujesz masażu świecą wiesz, że to przyjemność do której będziesz wracać.

 

Dodaj komentarz