Cinnamon Leaf-niezwykły zapach z cynamonem przyprawami i szczyptą tajemnicy.

Cinnamon Leaf-niezwykły zapach z cynamonem przyprawami i szczyptą tajemnicy.

Zapach do domu z cynamonem i przyprawami to nasza najnowsza propozycja na jesień.

Już nadszedł czas, aby zdradzić Wam wszystkie składniki tego aromatycznego jesiennego koktajlu. Kilka osób miało przyjemność testować zapach Cinnamon leaf i na własny nos odczuć jego wyjątkową moc, niezwykłą aurę i ciepły zapach.

Zapach z cynamonem przyprawami  i…co tam jeszcze się kryje?

Zanim zapach pojawił się na sklepie postanowiliśmy naszym zwyczajem podzielić się  kilkoma pachnącymi kroplami z grupą chętnych do testowania. Wszyscy bez trudu wyczuli cynamon, który jest na pierwszym planie. Sama nazwa również zobowiązuje.  Co jednak wyczuwalne poza płaszczem cynamonu?

Wyczuwane były nuty cytrusów, niektórzy określali  je jako coś zielonego, jeszcze inni pisali o przyprawach charakterystycznych dla świąt Bożego narodzenia. Szczerze-uwielbiamy czytać opisy naszych testerów zapachowych i doświadczać ich emocji które widoczne są w opisach.

Przytoczę w tekście jeden z opisów, który ujął nas najbardziej ze względu na sam opis i na  wpływ zapachu na samopoczucie-dokładnie opisane:

,, Zapach Cinnamon Leaf dotarł wreszcie i do mnie. Uwielbiam zapach cynamonu! Rzeczywiście kojarzy się on ze świąteczną magią…ale tu jest troszkę inny klimat.
Cynamon mocny, cytrusowy, rześki bo połączony chyba także z zielonością liści. Bardzo mi się podoba. Osobiście chciałabym mieć takie perfumy i móc ich używać rano jako energizera 😊’’

 

Jaki jest zatem pełny skład zapachu na jesień z cynamonem i przyprawami? Co sprawia, że zapach jest czymś wiecej niż zwykłym połączeniem cynamonu, cytrusów i przypraw?

Cinnamon leaf zawdzięcza swoją barwę i  tajemniczy lekko drzewny ogon  takim składnikom jak: drzewo sandałowe, drzewo różane, żywica benzoesowa i kadzidło. Zielony liść, który wyczuwalny jest w zapachu pochodzi z połączenia bergamotki i patchouli. Całość dopełniła szczypta olejku eterycznego z czarnego pieprzu, odrobina olejku z róży i oczywiście wszystko zwieńczone cynamonem połączonym z bardzo niewielką ilością piżma. To właśnie całość kompozycji sprawia, że zapach jest wyważony i niezwykle aromatyczny.  Pierwsze nuty cynamonu, które trafiają do naszych zmysłów za chwilę przykrywane są drzewnym płaszczem oraz mgiełką róży i piżma.

Wpływ zapachu na samopoczucie.

Antydepresant i zapach odświeżający powietrze z bakterii i wirusów-to dwa główne  obszary korzyści płynące z tego zapachu.

Nasze zapachy to potrafią ze względu na skład pochodzący z olejków eterycznych. Nie zamieniamy olejków eterycznych na  coś co zapachem przypomina olejek , dlatego emitując zapach Cinnamon leaf możesz w pełni korzystać z jego aromaterapeutyczncyh właściwości.

Co jest nam najbardziej potrzebne jesienią? Postawiliśmy na poprawę nastroju-to czas, gdzie  odczuwamy tęsknotę za słońcem i tym wszystkim co daje nam lato. Do tego dorzuciliśmy składniki rozgrzewające i zabijające bakterie.

Jak Wam się podoba skład i właściwości ?

Tu kupisz : Zapach Cinnamon Leaf

Dodaj komentarz